Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a hajléktalanokkal...

Miért kell a hajléktalanokkal "szórakozni"?

Figyelt kérdés

Nem értem miért kell őket bántani, mikor van elég bajuk ?

Volt olyan hogy ott volt egy, és jött két 13 éves majom és elkezdi az egyik: "szórakozunk vele?" erre a másik "hát majd , most nncs kedvem". Úgy örültem volna, hogyha elkezdenek hülyéskedni, a hajléktalan meg beleverte volna a fejüket a falba! Meg amikor páran odamennek szórakozni, aztán csak egy "picit" megrugdossák, majd hívják a haverokat is hogy többen "szórakozzanak", majd egy "picit" megverik, és egy "picit" felgyújtják. Erre volt példa. És mivan ha a szerencsétlen, pont aznap ment volna állás interjiúra, és a munkáltatotol kapott volna egy ideglenes lakhelyet, utánna meg ujre kezdte volna az éltét.



2013. aug. 23. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nevetséges vagy, sokkal gyakoribb, h a hajléktalannal van baj, mert beszarik, hugyozik, részegen kiabál, kötekszik...
2013. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÁH hadjad már, a kis takony páwákat se kell félteni.
2013. aug. 23. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy, szégyelld magad, hogy nem segítettél, két 13 évest azért szögre lehet akasztani egy "miazanyádvannal".


Ha nő, akkor megértem, hogy nem tettél semmit, ezt a fajta viselkedést egyébként én sem szeretem, bár én kisvárosban élek, tudom hogy ki költi italra, és ki nem, szóval ha azzal csinálnák aki megpróbált kirabolni lehet hogy hagytam volna.

2013. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem csináltak, csak tervezték.
2013. aug. 24. 07:56
 5/7 anonim válasza:

Ezt én is gyűlölöm, hogy ilyeneket csinálnak a hajléktalanokkal, meg a gyengébbekkel, illetve a nőkkel, mert vannak olyanok, akik nem bírják ki anélkül, hogy ne csinálják. Én szerencsére nem láttam még ilyet, de ha látok, akkor én megtanítom nekik, hogy hol a helyük. A sok paraszt munka, és a munka mellett saját testsúlyos edzéssel ( Fegyencedzés ) nem sok fiatal bandának van előnye mellettem... Én is fiatal vagyok, majdnem felnőtt, de én nem viselkedem, sem gondolkodom úgy mint egy mai fiatal. Tisztelem a felnőtteket, meg minden mint régen. Sok felnőttet megaláztam már erő szempontjából, de még ész szempontjából is. (Imádok tanulni.:) Nincs olyan nap, mikor nem tanulnék valamit.:D)

Na de nem magamról van szó. Tényleg ha férfi vagy, akkor tanítsd őket móresre, hogy ne higgyék azt, hogy övéké a világ, és mindent megtehetnek, amit akarnak. :)

2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor te erőd igazi, mert a munka többet erősít, kűlsö szempontból nem, de ha emelni kell az izom nem ér sokat.

sokat bunyózol ?

2013. aug. 24. 21:39
 7/7 anonim válasza:

Igen, szoktam bunyózni.

Az edzés mellett Parkourozok is, és így ügyesség szempontjából is nekem van esélyem. :)

2013. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!