Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha írok egy könyvet, akkor...

Ha írok egy könyvet, akkor hogyan tudom közzétenni, hogy esetleg felfigyeljen rá valaki?

Figyelt kérdés

Épp egy könyvön dolgozok. Tudom, lehet amatőr lesz, nem tudom, nem vagyok író. Csak szeretek olvasni, és elég jó a fantáziám. Írni is szeretek. Ha netalántán eljutok odáig, hogy elkészül a könyv, akkor... Szóval hogyan lesz egy sima emberből író? Hogyan jut el odáig, hogy a könyvét kiadják? (Hehe, tudom, váljak celebbé, azoknak mindig kiadják a könyveiket :D). Node komolyra fordítva a szót. Egy átlag emberből válhat író?


22/F


2009. okt. 30. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is próbálkozik. Felhívott egy kiadót, küldött neki példányt, de még semmi visszajelzés. Sok pénz kell hozzá az tuti. Talán ez lenne az első lépés. Ha gondolod, és még mindig érdekelni fog, akkor megírhatom mi a helyzet a barátnőm könyvével. Sok sikert, és KITARTÁST.
2009. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy mindig mindenki kapásból profitálni akar. Ez van akinek bejön, van akinek nem. Pl "harry potter", a nőt aki írta, elutasították sokan mire valaki elfogadta és kiadta. Viszont ez ritka és tleg tehetségesnek kell lenni.


Viszont ha publikálod a neten, ingyenesen, de ne úgy, hogy felb.szol egy word doksit azt nesze tőcsétek vazze.

Hanem valami igényes weblapot kreálni neki, és ott esetleg időszakonként, pl párnaponta fejezeteket publikálni, felpörgetni, kis pénzzel talán kis reklámot is csinálni neki, stb.

Azt ha sikere lesz akkor majd a következő kötet már lehet elkerülhet kiadóhoz is.

2009. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a pénz érdekel engem. Nem meggazdagodni akarok. Én írni akarok, és azt szeretném, hogy egyszer, majd valakinek ajánlhassam a könyvemet, és az a valaki örüljön ennek ^^ mármint... én azt szeretném, ha író lehetnék... a pénz nem érdekel, csak érezzem azt, hogy az emberek szeretik amit csinálok ^^ (nem arra gondolok hogy fotósok támadjanak le az utcán, félreértés ne essék). Arra, hogy az embereknek tudjak örömet okozni a könyvemmel. :) Hogy egy élmény legyen elolvasni, s azt mondják, hogy ez egy jó könyv :) Jah, és persze ne haljak éhen :)
2009. okt. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!