Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miben zseni Alföldi? (Mert...

Miben zseni Alföldi? (Mert rendezőként nem az. )

Figyelt kérdés
Én egy veszélyes libertinus manipulátornak tartom...

2013. szept. 9. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Akkor manipulációban.
2013. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Minek provokálsz?


Ez a kérdés a Kultúra és közösségbe való, majd ott válaszolnak rá (vagy nem).


0/10, igen gyenge próbálkozás.

2013. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

"n egy veszélyes libertinus manipulátornak tartom..."


Ne nézd! Nem kötelező!

2013. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Zseni például magyar gyalázásban. Profi szinten műveli a provokálást is.
2013. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

És miben vagy zseni TE?

Miben zseni bárki a világon?


Van, akinek tetszik, és van, akinek nem. Te a második csoportba tartozol. Ez ilyen egyszerű.


Viszont jó lenne, ha nem köpködnéd le azokat, akik az első csoportba tartoznak. Lehet, hogy csak annyiban különböznek tőled, hogy ők veled ellentétben meg is értették a darabjait...

2013. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

A művészet néha provokatív. Ahogy a melegek is. A meleg művészek meg annál inkább. Főleg azoknak akik nem értenek a művészetekhet és homofóbok.

A művészek célja hogy manipulálják, irányítsák az embereket. Szerintem egy rendező, színész vagy énekes sem azért dolgozik hogy a közönség megtekintse a művüket aztán a következő percben már azon rugózzanak hogy mit rendeljenek a McDonald's-ban. El kell hogy gondolkodtasson. Az István a király című darab legújabb (egyesek szerint felháborító) változata sem azért készült hogy megnézzék és dúsgazdaggá tegyék a rendezőt. Azért született meg ez a rendezés hogy valamire rávilágítson.


Ki állította hogy zseni? És ha állította, miért kell úgy kezelni mintha örök érvényű tény lenne.

2013. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pietrosol ***** válasza:
86%

Szia!


A 2002-es Ember Tragédiájában ő alakította Lucifert, zseniális volt. Emellett szinkron színészként sem utolsó.


Egyébként az előítéletek rontják az objektív értékelést.

2013. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem , mint rendezőt, jobban, mint színészt. Bár sokszor láttam már jól alakítani a színpadon.

Szerintem igenis jó rendező, nem korlátolt, nagyon nyitott a gondolkozásmódja, éppen ezért egy-egy rendezése során olyan aspektusokból is bemutat egy-egy darabot, amelyben más rendező még nem tette. Emellett egy Alföldi-rendezés soha nem sulykol semmit. Feldobja a labdát, de nem mond igeneket/nemeket, mindenki maga alakíthatja ki a véleményét, ezek pedig elég különbözőek tudnak lenni :)

21/L

2013. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor régen, évtizedekkel ezelőtt azért kezdtem el nézni a Vészhelyzet c. sorozatot, mert annak a Carter doktornak olyan kedves hangja volt. Akkor még nem tudtam, ki az az Alföldi Róbert, még csak kezdő színész volt. A vészhelyzetből egy végeérhetetlen hosszú sorozat lett, és Alföldi már befutott csúcsművész volt, de Carter szinkronját nem adta fel.

Én messze lakom a fővárostól, nem tudok színházba járni, de most látom őt az X-faktorban, és abban is nagyon szeretem.

2013. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
A vihogásban, és a melegségben.
2013. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!