Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett divat szidni...

Miért lett divat szidni Alföldi Róbertet? Mit tett?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, tényleg nem tudom.
2013. szept. 24. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezért:


[link]

2013. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Áh, utálták már előtte is. Azért mert meleg.
2013. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem miért utálják, de általában csak a jobbikos nagy magyarok nem szeretik, nekik pedig nem sok eszük van :D
2013. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én speciel nem utálom. Egyetlen darabját kellett megnéznem (érettségi tétel volt), amit rettenetesen borzalmasnak találtam, de ettől még nem fogom szidni. Szimplán nem nézem meg a darabjait, ennyi, nekem nem jön be a régi darabok ilyen szinten modernesítése.
2013. szept. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Én sem értem miért utálják, de általában csak a jobbikos nagy magyarok nem szeretik, nekik pedig nem sok eszük van :D"


Azért, mert azt mondjuk, hogy ez az alkotás az "István, a király" meggyalázása?

2013. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a szélsőséges konzervatívok szídják, mert Alföldi egyike a tökéletes célpontoknak. Meleg, lázadó, nem adja meg magát a hatalomnak, stb.

Akik szídják, azoknak meg kell az ellenségkép, mert ez tartja össze őket. (Melegek, zsidók, EU, stb...)

2013. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azért, mert azt mondjuk, hogy ez az alkotás az "István, a király" meggyalázása?"


Erre mondhatnám, hogy az István, a király pedig a Jézus Krisztus Szupersztár meggyalázása, ugyanis a nagy része arról lett koppintva.


Mégsem mondom, mert szeretem a művet, és tisztelem Szörényiéket. És ha a szerzők hozzájárultak a feldolgozáshoz, az az ő döntésük.

2013. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hatos mindent leírt, kell valami ami összetartja az utálkozókat, Alföldiben pedig elég sok 'utálnivaló' van, már ami a szűk látókörű, gyerekes gondolkozású eszelősöknek kell. Biztosan nehéz lehet ilyen kevés intelligenciával élni. :)
2013. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert meleg és mert fel meri vállalni a gondolatait, én meg bírom őt, na :D
2013. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, úgy hogy bocsi.


Én kifejezetten kedvelem Alföldi Robit. Szakmailag nagyon jó, és emberileg is tisztelem. A rosszindulat meg sok mindenre képes.

2013. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!