Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azonos nemű párok és a gyerek...

Azonos nemű párok és a gyerek nevelés ellene vagy? Vélemény?

Figyelt kérdés
szerintem simán, elvégre nem a szexuális orientációtól függ az hogy egy ember hogy neveli a gyerekét.

2013. okt. 25. 01:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Ellene vagyok, de most minek fejtsem ki? Akik más véleményen vannak, úgyis csak lehurrognak és a saját igazukat hajtogatják, hogy de márpedig az úgy jó meg jogok meg mittudomén.
2013. okt. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben születik gyerekük, nem vagyok ellene hogy felneveljék.
2013. okt. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igen fejtsed ki nyugodtan.
2013. okt. 25. 01:54
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
A zokninak van párja.A gyereket nevelni kell.Vélemény:Tanulj meg fogalmazni.
2013. okt. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Első voltam. Nem tudom, mit kell ezen kifejteni. Alap, hogy egy gyereknek egy anyára és egy apára van szüksége. Nem tudom, mit kell ezen magyarázni. Aki ezt nem érti, az nem érti. Tessék pszichológiát tanulni, úgy minden teljesen világos lesz, és érthető lesz.
2013. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

1,5: Ha te tanultál pszichológiát, talán hasznosíthatod a tudásod, ha már úgyis itt vagy te is ilyenkor, és kifejtheted a tudatlan pórnépnek, hogy van ez.


Forrásmegjelölést kérek, utánanéznék később.

2013. okt. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Ha valakit érdekel a pszichológiai háttere a kérdésnek akkor járjon utána.Szívesen megnézném a bőszen támogatók arcát ha hirtelen kiderülne hogy két anyuci vagy apuci fogja ezentúl nevelni őket.Vajon hány nap után menekülnének el otthonról sikítva szégyenükben?
2013. okt. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%

7: Hozzám beszélsz? Én kértem itt az egyik válaszolót arra, hogy írja le.


Tudod mi a legkönnyebb? Bedobni, hogy ez így van, aztán nem konkretizálni.


Tudod kik csinálják ezt? A térítők. Odajönnek az utcán, és azt mondják nekem: ez így és így van. Mire én: na de miért? Mire ők: hát mi azt nem tudjuk elmondani, olvasd el itt és itt! Mire én: akkor TI mire vagytok, ha nem tudjátok elmondani, vagy talán nem is tudjátok, mi mellett kardoskodtok?


Na és itt szokott véget érni a párbeszéd. Allergiás vagyok már az ilyen semmit puffogtató emberekre.

2013. okt. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
leszarom, hogy ki hogy neveli a gyerekét, nekem semmi közöm hozzá
2013. okt. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak neked szólt utolsó válaszoló.Menj a tudomány kategóriába ha ilyen vágyaid vannak.És nem hiszem hogy bizonyítanom kell neked valamit.Leírtam az előbb ha nem hiszed járj utána magad,azt hiszem ebben semmi hittérítés nincs.Pont ellenkezőleg.És ne próbáld rám kenni amit éppen te csinálsz(pufogás,személyeskedés,semmitmondás) Igazából nem lehet mit válaszolni neked mert nem reagáltál csupán semmitmondó fröcsögés amit leírtál.
2013. okt. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!