Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy a nálad...

Volt már olyan, hogy a nálad fiatalabb, kisebb testvéred húgod vagy öcséd azt mondta, hogy reméli, hogy többre viszi mint Te?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 22:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem mondtak meg ilyet, de nagyon sziven utott volna, mert most nagyon nem rozsas a helyzetem, az onbizalmam a padlon.
2013. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Üdv! Volt! Nem is egyszer. Sőt még a szüleim is ezt mondogatják nekem hogy: a tesód tuti többre viszi. Ne aggódj. Te sokkal jobb vagy mindenkinél. Nem te vagy a rossz. A körülötted lévő emberek betegek.
2013. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ne aggódj. Te sokkal jobb vagy mindenkinél. Nem te vagy a rossz. A körülötted lévő emberek betegek.


Ezeket nekem írod, hogy fel a fejjel vagy a szüleid mondták Neked ezeket?

2013. nov. 14. 23:26
 4/8 anonim válasza:
Neked irom! Mert ez így is van!
2013. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordított eset van: amikor a bátyám hozzám vágja, hogy úgyse viszem semmire, soha nem jutok el arra a szintre ahol ő van.
2013. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, még olvasni is rossz, hogy ilyen testvérek is léteznek. Szerencsésnek érzem magam ilyen szempontból. Tudom én magamról, hogy nem váltottam meg a világot, de nagyon rosszul esne az ilyen megjegyzés, különösen a saját családomból.
2013. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
nekem még ilyet pont nem mondtak mert még csak 8-8-10-13 évesek...a 8 évesek egyike már sokszor mondta hogy ha nem lennék jobb lenne neki és hogy költözzek el..a 13 éves pedig sokkal jobb tanulmányilag,meg népszerűbb mint én(de ez mondjuk pont nem zavar, én csak a normális embereket engedem magamhoz közel, míg ő nagyjából csak a népszerűségre hajt...) amúgy 16 vagyok, viszont ha bármikor is mondanának ilyet nagyon szíven ütne a dolog
2013. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És vajon mi az a több? Nekem nem a legújabb bömö áll az udvaromban, hanem egy öreg, leharcolt Opel. De megvalósítottam gyermekkori álmomat: vidékre költöztem, és a saját erdőm mellett van egy energiatakrékos kis házam.
2013. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!