Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély társat...

Szerintetek van esély társat találni?

Figyelt kérdés

Falun élek mezőgazdasággal foglakozunk több termőföld, gyümölcsös stb. Nem járok el szórakozóhelyre se és nem is jártam soha. Az év minden részében elég sokat dolgozok. Van egyáltalán olyan lány aki el tud fogadni egy ilyen pasit aki szórakozni se jár? Sok lánynak a nagyvárosi élet a nyűzsgés meg minden ilyen dolog a mndene. Én annyit járok a városba ha bevásárolok és nem pizzát és gyros meg hamburger kajákat eszek hanem normális ételeket

káposztás bableves sült szalonna kolbász... Ezek sok lány körében durvának számít mert hallottam olyat aki cikinek találta a káposztás bablevest. Várom a véleményeket



2013. nov. 18. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány van, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. Viszont ismerkedni tényleg csak úgy tudsz, ha kimozdulsz. Ne dizsibe menj, csak járj nyitott szemmel.
2013. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. ilyen válaszokat szeretnék mindenkitől és igazad van nyitott szemmel kell járni. ne a pénzemért vagyonomért szeressen valaki és ne is csak egy éjszaka kedvéért hanem azárt amilyen én vagyok
2013. nov. 18. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én is azt kívánom neked, amit te írtál a hozzászólásodban, viszont szerintem ez a téma egyértelmű és nincs miért tovább ragozni. Aki ezt tovább bonyolítja, általában mindig negatív következtetésre jut.


Nyilván vannak lányok/nők, akik egy hullámhosszon lennének veled, mert mindenki számára van egy olyan személy, akiben a társát tudja megtalálni. A kérdés már csak az, hogy ki az, aki tesz is érte, hogy találjon egy ilyen személyt, és ki az, aki csak befordul és eldönti magában, hogy ő sose fog senkit se találni. Az utóbbitól én is falra tudok mászni ( azaz csak szeretnék ilyen pókember képességekkel bírni ) , viszont aki ez előbbi kategóriába tartozik, az talál is magának valakit előbb-utóbb.


Természetesen saját maga szemében mindenki a legproblémásabb alaknak látja magát : “ én túl sokat dolgozok “ , “ én túl alacsony vagyok “ , “ én túl félénk vagyok “ , “ én túl különc vagyok “ , stb.

Valójában épp azért, mert mindenki találhat valamilyen kifogást magában, egyértelmű az, hogy kifogásolhatatlan személy nincs. Csak olyan személyek vannak, akik a kifogásolhatóságuk ellenére is megadják az esélyt saját maguknak ahhoz, hogy boldogak legyenek és megtalálják a számukra megfelelő párt.

Senki nem vár tökéletességet, csak Valakit, aki meri önmagát vállalni, jóval és rosszal együtt, mert nem “ A tökéletes férfira “ van szükség, hanem A FÉRFIra.

2013. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!