Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyik nap ott...

Mit tegyek? Egyik nap ott várt egy jóval idősegbb cigány egy budapesti szórakozóhelynél, hogy kérjek bocsánatot. Aztán bevert egyet, mit mondjak ha visszaütök ott terem rögtön 10-20.

Figyelt kérdés
Másika alkalommal este kergettek az utcán 6-an azt egy ütéssel megúsztam. Valamit tenni kel ezt nem bírom. Kérek ötleteket mit tegyek, ja és a gázspray-s kommentek nem érdekelnek, mert nem ér semmit ha körbeállnak. Valaki segítsen!
2009. nov. 26. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

nem tudsz tenni semmit. a törvény és az ország nagy liberálisai őket védik nem téged.


melyik városban laksz?

2009. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

jah bocs, látom budapest.


hát javaslom, hogy keress más szórakozóhelyet, illetve kerüld a környékeket ahol ők vannak. jobbat nem tudsz csinálni, fent leírtam miért.

2009. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
harcművészetre ha van időd....
2009. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj felbérelni egy-két 200 kilós bőrfejű fehérembert. Elég,ha veled vannak,nem mennek a közeledbe.
2009. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Miért követelte a bocsánatkérést?
2009. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
mert van rajtad sapka vagy nincs.
2009. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne ilyen helyre járj. Én még sohasem találkoztam ilyen alakokkal, valószínűleg peched van a hely kiválasztásával. Nem a cigányok kedvenc törzshelyeit kell látogatni, meg nem a maffiózókéit stb.
2009. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

ha ilyen lekvar vagy ne maszkalj a nagyok kozze.

en ifju koromba mindig feldobtam a csorelomat ciganynak,magyarnak egyarant.igaz en miskolci vagyok,nem csicska pesti.

2009. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem próbáltad, esetleg jelentsd fel. Max nem lesz jobb. Találták már meg kutyámat "hobbitenyésztő" barátunknál így kb 1 nap alatt, fel is lélegeztek a szomszédai pár évre azóta.
2009. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!