Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretném kívülállók segítségé...

Szeretném kívülállók segítségét kérni a blogommal kapcsolatban. Csak őszintén az mindig építő. Véleményetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy van e bármi érdekes abban, amikről írok és ahogyan. Azért nem ismerőst kérdeztek mert az protekció. :)

Idegenek véleményére vagyok kíváncsi.

[link]


Köszi.



2014. jan. 10. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot utólag is!
2014. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alapgondolat, mint blogvezetés tetszik.A témák sem rosszak.

A bemutatkozásod nem tetszik, ellentmondásos.Szomorúságot látok mögötte és dacot.Igen, nagyon nagy adag dacot.

Vigyázz, hogy ismerősei köreidben mennyire terjed el, hogy ezt vezeted.Nagyon szimpatikusan felvállalod az arcod de nehogy ez magad ellen forduljon.Gratulálok egyébként!

2014. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a blogod. :) Nekem az a poszt tetszett legjobban, amelyikben a társkeresésről irtál.


Mondjuk ha irnék a helyedben blogot, nem raknám ki az arcom, hogy ne ismerjenek rám. Mert csak igy tudnék őszintén, gátlások nélkül irni... :)

2014. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!