Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan érdemes megszakítani egy kapcsolatot? Hirtelen, v. fokozatosan lépésről-lépésre?

Csalódtam az egyik közeli barátomban.:( És már nem akarom, hogy barátok legyünk.:(

2009. dec. 5. 18:04  Privát üzenet  

A válaszok
szerintem lépésről lépésre

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. dec. 5. 18:12 Privát üzenet

Attól függ, hogyan és miben okozott neked csalódást!

Kicsi ügy miatt azért is a fokozatosság a jobb, mert még az is kiderülhet, hogy neked nincs igazad.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2009. dec. 5. 18:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ti hogy kezdenétek?

# 3/4Időpont 2009. dec. 6. 21:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy tűnik tényleg én értettem félre a dolgot!

# 4/4Időpont 2009. dec. 9. 12:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kész röhej. Ilyenért nem meri a barátnőm megszakítani velük a kapcsolatot. Mit tegyek?
Lányok! Ha egy srác akit alig ismertek, és többet akar barátságnál, akkor továbbra is barátkoztok vele? Vagy jobb ilyenkor megszakítani a kapcsolatot?
Fontos! Hogy tudom A facebook-on Megszakitani egy ismereosommel a kapcsolatot? Az az törölni az ismerősök közül.
Apám beleszól az életembe és azt mondja, ne menjek továbbtanulni. Már elegem van belőle és szeretném vele megszakítani a kapcsolatot. Mit tegyek?
Van egy Fiú aki azt mondta hogy később talán összejöhetnék de nem szeretném vele megszakítani a kapcsolatot szóval miről beszéljek vele?
Hogy tudnám vele teljes mértékben megszakítani a kapcsolatot?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!