Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki megérzi a halálát?

Figyelt kérdés
Néhány napja minden éjjel azt álmodom, hogy meg fogok halni. Látom, ahogy minden elsötétül és aztán megszűnök létezni. Egy érzés..egy szörnyű érzés és az tér vissza akkor is, mikor ébren vagyok. Minden olyan más, úgy érzem, hogy mindenkivel utoljára beszélek, minden érzést utoljára élek át. Érzem, ahogy magához húz valami és egyre közelebb kerülök a sötétséghez. Annyira borzasztó, ilyet még soha, de soha nem éreztem. Úgy érzem, valami szörnyűség fog történni velem és ezért érzem ezt mostanában. Mintha minden beszürkült volna, az emberek hangja eltompult, a rémisztő zajok kiélesedtek. Még nagyon fiatal vagyok, tudtommal egészséges, de ugyanakkor lelkileg nagyon meggyötört és reményvesztett. Mintha valami azt súgná, hogy az elmúlásnak meg kell történnie, eljött az idő, ez lett nekem írva..pedig nem hiszek a sorsban. Megérezhetem a halálomat?
2009. dec. 5. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az emberek megérezhetik a halálukat, nagyon sok idős rokonom viselkedett furcsán a halála előtt, de ez betudható annak is, hogy az öregek ezzel sokat foglalkoznak. Elképesztő módon a fiatal hozzátartozóimnak nem volt ilyen gondjuk.. :SS

Próbálj meg pihenni, ne aggodalmaskodj.. szerintem keress fel egy pszichológust és beszélj vele is erről biztos segít majd. Jobbulást!

2009. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Fordulj a Teremtő Istenhez, Ő hosszú élettel elégít meg téged. Ez a 91. Zsoltárban van.

Az álmokat nem egy az egyben kell hinni. Nem jövendöl semmit, hanem a lelkiállapotodról beszél. Félsz a megsemmisüléstől, de ez lehet vizsgától való félelem, vagy hogy csődöt mondasz mondjuk az ágyban, vagy akármilyen kishatál, ami szégyennel jár.

Mindenképpen érdemes szakemberhez fordulnod. Amiben hiszel, beteljesítheti önmagát. Hidd, hogy hosszú életű leszel.

2009. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Namarmost a nem vagyok semm allomfejto semm psichologus csak egy egyszeru fizikus amit a kovetkezo mondatok talan nem fognak tukrozni. Ha valaki hallal allmodik nem jelenti feltetlenul hogy meg fog holna szerintem csak valami tudatallati fellmed van amitol probal az elmed szabadulni. Maga a poen amikor azt irtad hogy erzed hogy huzz valami, lenyegeben amikor kiszal a lelekbol az parosul olyan erdekes erzessel de az szerintem inkabb kelemes mind ilyeszto. A halal termeszetes dolog es egyszer ugy is megtotenik tedd magad tul rajta mert mar nehany napot elvesztegettel az eletedbol azzal hogy feltel.Ez egy gyonyoru pillanat szamodra mert megtapasztalhatod az elmulast tudatosithatod hogy mennyi hulyesegre vesztegeted el az eleted nem adatik meg minden embernek ez a tapasztalat. A hallatol ne felj nem befojasolnahatod nem tehettsz elenne semmit, csak tudatosids es engedd el, ha pedig majd arra kerul a sors hogy nehany ev mulva tallalkozol vele szemelyesen rohogj az arcaba es menj vele boldogan. Tudod amadig az Istennek tervei vannak velunk seni nem arthat es ha mar nincsenek senki emberfia meg nem menthet de ha azon toprengsz hogy meg fogsz halni elfelejtesz elni
2009. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha így érzed, akkor máris megnőtt az esélye a halálodnak, tehát lehetséges, de egyszerű oka van ennek, nem leszel elég éber, körültekintő, figyelmes, óvatos, hogyha nincs meg benned az élni akarás(nem ösztönileg hanem tudatilag).

Csak annyi az egész bajod, hogy lelkileg meggyötört vagy, te is leírtad, nem kell feltétlenül pszihológushoz menned, csak valaki olyannal lenned aki szívesen van veled, és olyat csinálnod amiből sikerélményed van. Egy kiegyensúlyozott ember nem foglalkozik azzal hogy melyik nap fog meghalni, ha javulni fog a kedélyed nem lesz több ilyen álmod sem.

2009. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán rossz lelkiállapotban vagy és bemeséled magadnak! Hidd el, ha nem gondolsz rá, és kimozdulsz, barátokkal elmentek valahova, szórakoztok, már rég a múlt lesz ez az álom.. Ne hagyd, hogy ez kösse le minden gondolatod, mert akkor már most halott vagy és nem fizikai értelemben :)
2009. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nemsokára betöltöm a 16-ot, de egyszer azt álmodtam, hogy a 16. évemben történik valami hatalmas változás.
2009. dec. 5. 23:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt csak megérzi az ember, ha már a halálán van... de pár rossz álom nem a világ. Arról álmodsz, ami foglalkoztat, amit próbálsz földolgozni, megérteni, stb...
2009. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Újjászületést jelent. A régi elmúlt, és egy teljesen új élet várható. Egy hatalmas változás az életedben. Átformálódás.
2009. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz és kezeltesd ki.

Ne félj a haláltól, ha meghalsz úgyis megtudod milyen...

Nem lehet olyan rossz, hiszen még senki nem jött vissza panaszkodni. XD

A bajodon leginkább a család, vagy a barátok gondoskodása segíthetne. Mond el nekik mi bánt és ha tényleg szeretnek akkor segíteni fognak neked.

2009. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Remélem, hogy nem történt semmi és a kérdező életben van.
2010. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!