Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki megérzi a halálát?

Figyelt kérdés
Néhány napja minden éjjel azt álmodom, hogy meg fogok halni. Látom, ahogy minden elsötétül és aztán megszűnök létezni. Egy érzés..egy szörnyű érzés és az tér vissza akkor is, mikor ébren vagyok. Minden olyan más, úgy érzem, hogy mindenkivel utoljára beszélek, minden érzést utoljára élek át. Érzem, ahogy magához húz valami és egyre közelebb kerülök a sötétséghez. Annyira borzasztó, ilyet még soha, de soha nem éreztem. Úgy érzem, valami szörnyűség fog történni velem és ezért érzem ezt mostanában. Mintha minden beszürkült volna, az emberek hangja eltompult, a rémisztő zajok kiélesedtek. Még nagyon fiatal vagyok, tudtommal egészséges, de ugyanakkor lelkileg nagyon meggyötört és reményvesztett. Mintha valami azt súgná, hogy az elmúlásnak meg kell történnie, eljött az idő, ez lett nekem írva..pedig nem hiszek a sorsban. Megérezhetem a halálomat?
2009. dec. 5. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes és félelmetes lehet. kár hogy csak ma találtam rá a kérdésre.

kérdező, élsz még? nem történt semmi tragikus a környezetedben, amit vissza tudtál vezetni az álomra?

2010. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
a kérdezövel mi van?
2013. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!