Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "ciki" lenne ez az egészségügy...

"ciki" lenne ez az egészségügyi problémám?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, néhányan.. srácok és lányok vegyesen. Néha találkozunk vagy éppen bulizunk vagy ilyesmi. Jól érezem magam velük meg minden. Viszont lenne nekem egy kis "gondom"...


Az a helyzet hogy inkontinenciám van. Annyit jelent, hogy vizelettartási gondok miatt pelenkát kell hordanom. És igazság szerint kicsit tartok tőle hogy egyszer mikor lehajolok vagy ilyesmi (és feltűrődik a pólóm), meglátják hogy mi van ott. Vagy éppen azt, hogy kicst "pufibb" ott. Vagy bármi miatt "lebukok".


Mit gondoltok erről, mit gondolnátok ha éppen egy barátotokon látnátok meg ezt? Nem lenne kicsit "kiábrándító"? :S megemlítenétek neki?


Tudom hogy talán furi kérdés ez nektek, de én így egyes szám első személyben nem tudok dönteni. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. És gyanítom h lehet h volt már aki pont rajta kapott csak úgy csinált mintha nem látta vona :S :S kicsit zavar a dolog..


Légyszi nemet meg kort írjatok.


21f <-- tegnap volt a szülinapom ^^


2014. febr. 13. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán vegyél fel rá egy derékmelegítő szerűséget, így ha lehajolnál akkor legalább az látszódna ki a nadrágodból/pólód alól. Az, hogy kicsit "pufibb" ott, szerintem fel sem tűnik senkinek, hiszen ha nem figyelmeztetsz embereket bizonyos dolgokra, akkor észre sem veszik.. (tehát ha mondanád, hogy van rajtad pelenka, akkor mindenkinek feltűnne egyből, hogy "tényleg, kicsit furcsa is a nadrágod", de amúgy nem vennék észre).

Én személy szerint ugyanúgy nem szólnék neked, ha véletlenül meglátnám, de egyáltalán nem gondolnék rólad rosszat. Ha egész jó barátok lennénk, egy bizalmasabb pillanatunkban lehet meg is kérdeznélek róla, szívesen meghallgatnálak. Szerintem egy normális, értelmes ember, nem röhögné ki emiatt a másikat, főleg ha egy barátjáról van szó..

23N

2014. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen en is az elso velemenyezo melle allok. De ha velem lenne igy akkor a nagyon kozeli baratokkal megosztanam. Attol te meg ugyanaz az ember , barat vagy aki eddig is voltal szamukra. De ha csak jonak erzed h elmond.
2014. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja bocs 18/L
2014. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a legnagyobb problémát a dislexiádban látom. Te még nem vetted észre?
2014. febr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy igazi barát ilyenkor azt nézi miben tud segíteni, hogyan tudja veled elfelejtetni a problémád, hogy tud olyan környezetet teremteni amiben Te sem érzed feszélyezve magad.

Kiábrándulni biztos nem ábrándulnék ki, ha az egyik barátomról/barátnőmről kiderülne. Úgy kezelném, mintha mi sem történt volna. Ez van és kész. Mindenkinek megvan a maga "defektje".

29/F

2014. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akinek van sütnivalója,nem ragad le ilyesmin.Nyilván oka van hogy hordja,gondolnám ez esetben.Kiröhögni meg szerintem nettó primitívség.

Amúgy teljesen művi probléma?

Semmit se lehet csinálni vele?

Áá h@lye kérdés nyilván megtetted volna.36/f

2014. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem röhögném ki, sőt! Nagyimnak is inkontinenciája volt, így ismerem közelről a gondot. tehát, nekem ez nem lenne probléma, az emberi értékén nem ront!

21/L

2014. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelmes és jóérzésű ember egészségügyi probléma miatt nem neveti ki a másikat, csak nagyon primitív, neveletlen emberektől tudok elképzelni ilyesmit. Nehogy már szégyenkezzél...elég baj, hogy ilyen fiatalon ilyen probléma adódott. Ha bármelyik barátomról,haveromról kiderülne, akkor próbálnám támogatni lelkileg, és utána nézni hogy hogy lehet orvosolni ezt a problémát.

Nehogy már szégyelld magad...abszurd.


22/l

2014. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!