Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van-e különbség a színész és...

Van-e különbség a színész és a színművész között és amennyiben igen akkor konkrétan mi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs, szinonimák. De mondhatjuk azt is, hogy a színművész olyan színész, aki művészi fokon űzi a mesterségét, nem csak úgy átlagosan.
2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs igazad már ne is haragudj...
2014. febr. 28. 07:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen biztos vagy a tudásodban miért kérdezel?
2014. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megerősítést szeretnék nyerni dehát...arról nem tehetek ha nem tudod a választ és csak kötözködsz.
2014. márc. 11. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nehéz: [link]


Inkább örülnél, hogy próbált segíteni. Ha tudsz valamit, nem kell kiírni kérdésnek, én sem kérdezem meg, hogy hány éves vagyok...

2014. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos az"ötös válaszadó"úgy tesz mintha ő találta volna fel a spanyolviaszt és nagy kegyesen"idedob"egy linket de...sajnos sem ő sem a"linkje"nem válaszolt a kérdésemre...


Persze ha valaki nem tud válaszolni egy kérdésre az momentán nem baj de miért kell(a válasz helyett)"jópofáskodni"?


Valószínűleg ellensúlyozni akarja a tájékozatlanságát...

2014. márc. 12. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Neked van életed?
2014. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Te nagyon okos lehetsz, ha abból a 20 millió linkből sem tudtad meg, amit akartál. Ha azt akarod, hogy itt valaki a szádba rágja, akkor rács.sztél. (De csak zárójelben jegyezném meg, hogy a google-n találtak közül is kb 5 gyakorikérdésen vagy hasonló oldalon lett feltéve, meg vannak válaszolva, de ha nem elég, van értelmező kéziszótár, vagy megkérdezel valakit, aki járatos a témában.) Nem azon kell kiakadni, hogy valaki jóindulatúan segíteni akar, csak nem azt írja, ami neked kell.
2014. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amennyiben egy konkrétan feltett kérdésre egy olyan weboldalon ahol kérdések és válaszok találhatóak valaki(k)nem a kérdésre válaszolnak hanem személyeskednek...SZOMORÚ.


Jómagam természetesen pontosan tudom a választ de változatlanul kíváncsi vagyok hogy egy kérdés feltevő-választ adó weblapon(itt)vannak-e olyanok akik nemcsak a választ tudják de le is írják. Személyeskedés és mellébeszélés helyett.


Eddig nem akadt ilyen illető...!

2014. márc. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!