Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "A sajat sorsat nem kerulheti...

"A sajat sorsat nem kerulheti el senki"- igaz vagy hamis?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem mindenki a saját szerencséjének kovácsa. természetesen hozott alapból dolgozunk, tehát a családodat, vagy az ő körülményeiket nem te választod, de hogy mit érsz el az életben, azt nagyrészt te alakítod. Sorsban sosem hittem. Viszont az igaz, hogy vannak bizonyos emberi tulajdonságok, amelyek meghatározás, sőt eldöntik az életünket. például, ah valaki félénk, visszahúzódó, stb., nem lesz jó színész, bármennyire is szeretné. Nem tudom, lehet-e fejleszteni az ilyen irányú tulajdonságokat, de szerintem, aki fejlődik, az azt éri el, ami már eleve benne volt.
2014. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz a dolog ,mert rajtunk kívül álló körülményeket nem tudjuk befolyásolni ,ha valami baj ér az ellen semmit nem tehetünk ,csak együtt tudunk élni vele. Ha a sors azt rendeli hogy holnap elüssön egy autó a buszmegállóban és ezután tolószékben kelljen élnem hátralévő életemben,ez ellen nem tehetek semmit ,hiába voltak nagyratörő álmaim. De ez csak egy példa, rengeteg ilyen dolog van az életben, amire nincs befolyásunk csak sodródunk. Annyit tehetünk ,hogy a sok rosszat méltósággal viseljük és vegyük észre a kevés jót.
2014. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sandor76 ***** válasza:

Ezt a sorsos dolgot sosem ertettem.

Ha leugrok a hidrol es kampec,ez lett volna a sorsom?

Dehat en dontottem igy.Vagy akkor meg ez lenne az?

Akkor meg hol a szabad akarat?

Ugy gondolom ez csak egy regi buta bevett tanitas vagy mondas.

2014. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!