Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az öltözködésükön kívül más...

Az öltözködésükön kívül más jellemző tulajdonságuk is van az emosoknak?

Figyelt kérdés
Viselkedés, gondolkodásmód, stb?
2007. okt. 12. 18:00
 1/4 anonim válasza:
100%
vannak a DIVATemo-k akik csak az emoság divatját követik...vannak a tényleg depis "feketén látom a világot" emok akik vágják az ereiket, és th-t meg ilyen buzeráns együtteseket hallgatnak. aztán ^^ jelet és <3 -ket (két szem és egy sziv) tesznek (ez persze nem rossz dolog)meg fekában járnak meg ribisen öltöznek...gondolkodásmód a depi-feka, viselkedés a hülyeségek az érvágás, öngyilkosságkisérletek...hát inkább maradj normális :)
2007. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

megjegyezném manapság már mindent/mindenkit le emoznak...

én pl acélbetkós bakancsba járok, szegecses öv stb(igen messze állok az emotól, kedvenc ruhadarabom a Fuck emo! pólóm:P) és igy is igen gyakran leemoznak-.-

már minden minta emo... a pötty,a csík,a koponya, a szegecsek a penge... MINDEN! Kurva idegesítő faj:P A pengét először a metall arcok hordták, koponya, szegecs rocker jelkép stbstbstb

Ennyi erővel a nagyim is emos mert pöttyös köténykéje van...ennyit erről:P

2008. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Engem is folyton leemoznak -.-, pedig veszettül egyértelmű hogy punk vagyok, és khm nem igazán bírom az emokat... (milyen szépen mondtam...). Gyorsan kimehetne már divatból... Vagy legalább ne lenne mindenki 'emo', aki feteébe jár, halálfejek, stb...

ON: Hát... Állítólag az emok érzékenyek, érzelmesek meg ilyenek... Szvsz a nagyrészüknek ilyen szempontból nem sok közük van az emóhoz... De mindegy, ha leemóznak vagy beszólogatnak ált. úgy is ők járnak rosszabbul. Utálom a pózereket. Pláne ha 'emós' az illető. (És ez nem fajgyűlölés, csak idegesítenek:P)

2008. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

off: előttem szólónak írom, hogy az emo nem faj, és nyugodtan gyűlölhető! egyébként személyszerint én, mint rock és metálmániákus, feketében járok, goth stílusú barátnők is akadnak körülöttem...az emo-k meg a divat-emok nagyon el vannak tévedve, kiket majmolnak le...gyakran kell őket lealázni, hogy nyughassanak! nem volt nekünk elég pár éve a divatrocker-áradat, még ezis!


on: emó: "egyik szeme sír, másik szeme haj", érzékeny, nem bírja elviselni a világ fájdalmát (talán mert a vastagbuxájú szülők miatt nem jutott neki belőle, meg aztán 13-15 éves korban...),általában bi vagy homoszexuálisok, ezzel is lázadva a valami ellen!

2008. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!