Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek ilyen barátaim...

Miért nincsenek ilyen barátaim? Hol szerezhetnék ilyen barátokat?

Figyelt kérdés

Egész szünetben itthon ülök és nem járkálok sehova. Talán holnap megyek egyik barátnőmmel valamerre, de ő is csak hozzám akar eljönni. Bátyámék szinte soha nincsenek itthon mert ők buliznak, meg hülyülnek a haverjaikkal, de én meg itthon ülök és még ötletem sincs hova menjek. Hol szerezhetnék olyan barátokat, akikkel az én életem se lenne unalmas? vagy az még teljesen normális, hogy ilyen korban nem tudok magammal mit kezdeni?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. dec. 27. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, szal én 8 évvel ezelőtt voltam 14,de mi már akkor is jártunk bográcsolni meg szalonnát sütni meg kocsmázni,de nem piálni, hanem biliárd meg csocsó meg a többi hülyeség.
2009. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek, de nyugodj bele, lehet neked ilyen a személyiséged, hogy egyszerűen nem tudsz barátkozni, mert nehezen nyílsz meg. Majd idővel kerülnek, de semmi értelme sincs a sok barátnak, mert csak hátráltatnak...
2009. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vagyok ilyen. Sehol nem érzem jól magam, idegesítenek az emberek, és jobban szeretek itthon ülni, gépezni, tv-zni, mint valahová is kimozdulni. Barátaim nekem sincsenek, a párommal vagyok leginkább. Ő se egy kimozdulós fajta szerencsére. Régebben persze voltak az állandó bulik, kocsmázás, csavargás, de azok az idők elmúltak,elkoptak, mint azok a barátok is. Kinőttem ezt. Lehet te alapból ilyen vagy.
2009. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekkorom is hasonló volt. Messze laktam oszt. társaimtól, csak a fiú uncsitesókkal lógtam, az elég is volt.Akkor. Mára, 35 évesen vannak barátnőim (nem hittem volna, h felnőttkorban kialakul), de távol tőlem. Ha újra gyerek lennék, sokkal jobban nyitnék mások felé. Nem kell lelkitárs (arra elég egy, A Barátnő) nem kell, h folyton egymáson lógjatok, de kellenek olyanok, akiknek tudsz szólni, ha egy összejövetelt akarsz, vagy csak lógni v.merre. Én ma már - mikor ülök a négy fal között, és nincs egy barátnőm, akivel, ha csak sétálni is, de elmehetnék), tudom, hogy korábban, mikor volt társaság és lehetőség (akár suli,akár melóhely), nyitni kellett volna jobban. Nem sokat várni a másiktól, nem kell annyi, mint amit egy barátnak adnék, csak kapcsolatot építeni és ápolni.

Én azt javaslom, nyiss! Merj nyitni. Akár suliban, akár sport vagy más közben. És ha rajtad ezt látják, hozzád is úgy állnak majd, hogy szívesen hívnak a társaságukba.

2009. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát osztálytársaid biztos vannak, vagy valami külön elfoglaltságod biztos van, ahol vannak barátaid..na velük párszor elmehetnél ilyen helyekre bulizni, és ott majd csak elkezdesz beszélgetni másokkal, vagy hozzád fognak odamenni emberek barátkozni..hajráá!! :)
2009. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te nem vagy egy bulizós alkat,és akik ismernek,ők is így látják, és csak olyan alkalmakkor találkoznak veled,mint amit írtál. Ha nem vagy olyan,akkor nem vagy,minek ezt erőltetni?
2009. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szavaidból azt veszem ki, hogy te mennél szívesen, csak nincsen olyan ember, aki veled tartana. Ezzel nem nagyon tudsz mit tenni, ha a környezetedben élők nem mászkálós típusok, akkor őket ne rángasd magaddal. Keress olyanokat, akik hozzád hasonlóan szeretnének kimozdulni, de egyedül nem akarnak.
2009. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!