Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell arcoskodniuk a...

Miért kell arcoskodniuk a 13-17 éves pasiknak? Ennyire önbizalom hiányosak, hogy csak akkor érzik magukat keménynek ha beszólhatnak egy lánynak?

Figyelt kérdés
Vagy felnőttként is azzal keménykednek a pasik hogy a lány haverjaikat cs-szegetik? Elég sok fiú haverom van,és nem a tektonikos-retrós buznyákok közül,mégis kezdek idegbeteg lenni hogy pl.: első gitáróra után rázza a rongyot a gyerek hogy mekkora gitárkirály (és ő mennyivel jobb mint én),közbe ha én nem lökdösöm szóban akkor sosem ment volna tanárhoz,sőt már talán a gitárját is eladta volna.
2009. dec. 28. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kell általánosítani?

Miért kell egy 13-17 évest pasinak nevezni?

Miért kell ezt megkérdezni?


Bocs, ha a kérdésre kérédssel váalszolok. De egyébként azért neked is megvan az arcod az írásod alapján... Szóval ha Te is ilyen vagy, mit csodálkozol?

2009. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dymo ***** válasza:
sztem ezt poénnak gondolta
2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

kedves első, engedd meg hogy válaszoljak:


azért kell általánosítani, mert ahogy a nevében is benne van, általánosságban ezt tapasztalja a kérdező (és ez feltételezi azt is, hogy vannak persze kivételek, de sajnos kevesebben)


azért hívja őket pasinak, mert gondolom ő is tini, és számára most a pasit a korabeli fiúk jelentik...szerintem tizenévesen te is pasinak hívtad a többi tizenévest (vagy ha fiú vagy, akkor csajnak)...és a pasi kifejezés mostanában kimondottan a tiniknél használatos (azt hiszik,hogy felnőttesen hangzik ;) )


azért kérdezi meg, mert gondolom zavarja... te miért válaszolsz, ha nem tetszik a kérdés?


Kedves kérdező!


Amit írsz, az a tinifiúk sajátossága(általánosságban), ilyenkor már nem a felnőtteknek hanem a korosztályukbeli társaiknak szeretnének megfelelni, ehhez viszont "menőnek" kell lenni, különben a közösség kilöki őket magából és "lúzerek" lesznek... ez ugyanúgy megvan a lányoknál is, csak más tettekben nyilvánul meg :) Valószínüleg azért "csesztetnek" téged a fiúk, mert tetszel nekik és nem szeretnék, hogy ez kiderüljön, ezért épp az ellenkezőjét teszik annak, amit szeretnének ;) És nyugalom, nagyjából 18-20 éves korukra kinövik ezt a sok marhaságot :)


20/L

2009. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ,harmadik. csak azt nem értem,hogy miért kell a "fölöttem állását" villogatnia akkor is ha négyszemközt vagyunk,és tudja hogy elküldöm a vérbe érte.


amúgy azért hívom pasinak a korombelieket mert a fiút a fiatalabbakra használom,a férfit meg az idősebbekre. mondhatnám azt is hogy srácok,de szerintem teljesen mindegy hogy melyiket használom,úgyis ugyanazt jelentik.

2009. dec. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!