Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fene ez az "Okay? Okay! "

Mi a fene ez az "Okay? Okay! "

Figyelt kérdés

gondolom valami amcsi tinihadsereg fomondata lehet, mert weheartiton latom agyba-fobe, de nem tudom, hogy ez mi a fenet jelent, vagy honnan jon... valaki aki jartas a temaban, segitsen pls mert egyre tobbszor latom, es egyre jobban idegesit, hogy nem tudom mi ez...

(ahogy a google keptalalatait nezem, egy kek "egen" van ket felho, az egyik fekete a masik feher, es ezekbe van irva a ket okay - ha esetleg igy ismerosebben cseng valakinek)

kepek:



#Amerika #Pinterest #okay? okay!
2014. jún. 7. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
oké/rendeben/jól van/ok...
2014. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos hallottál már a fault in our stars c. könyvről/filmről is, amiben a tüdőbeteg lány járkál csövekkel az orrában, a barátja meg nem gyújtja meg a cigit, mert az számára egy metafora. hát ez a jelmondat is ebből van:) "maybe okay will be our always" szóval folyton ezt okézgatnak egymásnak, mert a szerelmük a biztos halál ellenére is örökké tart meg ilyenek. :)
2014. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ez nem lett túl értelmes szöveg, de azért remélem tudtam segíteni :D
2014. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

elso, azon rohogok, hogy ennyire gyokernek nezel :DDDDD

masodik: ezer hala !! nem ismertem a konyvet/filmet, de igy mar van kiindulasi alapom (es ertem az "it's a metaphore" kepeket is, mert van az is dogivel. bar en szimplan a nyers ertelmeben ertettem, de minden nap tanul az ember). megy a zold kez, koszonom a segitseged! :)

2014. jún. 7. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsika:D
2014. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elkezdtem olvasni, pedig kerulom az ilyen "mindenki imadja" dolgokat, mint pl tvajlajt meg ilyenek..az elso 5 oldl alapjan viszont ossze se lehet hasonlitani az ilyenekkel :)
2014. jún. 9. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze a twájlájthoz. :) Szerintem nagyon jó könyv, bár John Greentől az Alaska nyomában jobban tetszett. :)
2014. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!