Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan vízmelegítő ami...

Létezik olyan vízmelegítő ami nemcsak felmelegíti a vizet 50fokra, hanem folyamatosan ott is tartja, azon a szinten?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 17:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen
2014. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elnézést! Nyugaton gyártanak másmilyent még az elmúlt 50+ évben???
2014. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert én arra gondoltam hogy megengedek egy kád hideg vizet, és a készülék felmelegíti pontosan 50fokra, vagy 40fokra, és ha csökken is egy 0.5fokot azonnal visszamelegíti automatikusan 50 fokra, vagy 40fokra? fokra pontosan beállítható legyen, és ott is tartsa. Sehol sem találok ilyet, csak sima vízmelegítőt...
2014. jún. 22. 20:21
 4/9 anonim válasza:
100%
Miért, asima vízmelegítő nem azt csinálja, hogy olyan hőmérsékletű vizet ad, ami be van állítva? Nem is értem, hogy mi a problémád...
2014. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

ilyet szeretnék építeni.

2014. jún. 23. 06:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérlek ne sértődj meg! A te műszaki tudásoddal (vízmelegítős kérdés) ez életveszélyes (pl. fulladás) lenne megépíteni.


Amúgy nagyon jó kis szerkezetnek tűnik (még én is kedvet kaptam hozzá), de várd meg inkább míg lesz rá pénzed! ;)


u.i.: Sajnos most nekem sincs rá pénzem.

2014. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó lenne majd egyszer megépíteni mert amúgy cirka 4millió ft egy ilyen kabin..
2014. jún. 23. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az életed többet ér, nem?
2014. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs időm arra hogy házilag fabrikáljak, villanyszerelő csak ért hozzá. egyébként a vizmelegítőnek meg külön kell lennie, totál hangtalannak kell lennie a kamra belsejében.
2014. jún. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!