Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan nőkről...

Mit gondoltok az olyan nőkről / lányokról, akik hagyományos strandon meztelen felsőtesttel napoznak? Csak én gondolom úgy, hogy megvannak erre a megfelelő helyek, nudista strandok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 15:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%

Monokiznek. Ez nem új szokás, semmi bajom nincs vele, most emiatt járjon külön szoliba? vagy legyen mindenkinek kertje?:) nem tud úgy lebarnulni, ha rajta van a fürdőruhája. (én nem tennék ilyet, mert ocsmány vagyok, de akinek nem gáz, tegye)


26L

2014. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%

Én semmit nem gondolok róluk. Nő vagyok, engem nem érdekel ki mijét napoztatja vagy mutogatja.

A monokini nem nudista strandra való, gondolom ezért nem megy oda.


A férfiak meg had nézzék, ha kirakta. Ne foglalkozz velük.

2014. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Én nő vagyok, így engem nem zavarnak, de én inkább nem veszem le a melltartómat strandon. Mondjuk én eleve nem vagyok egy nagy napozós. De tény, hogy a nudi az a hely, ahol nem bámulnak meg érte, és nem tesznek megjegyzéseket, mert ott ez az elfogadott. Normál strandon meg igen megjegyzést tesznek és megbámulnak. De ezek szerint ez őket nem zavarja.
2014. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
56%
Én örülök, hogy vannak ilyenek, a pasiknak legyen valami örömük az életben. Ha látok ilyet, mindig szólok a férjemnek is, nehogy elfelejtse megnézni. :) Én magam képtelen lennék így mutogatni magamat és nem szeretem ha megnéznek.
2014. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
48%

már csak az a kérdés, miért vagyok lepontozva ennyire...fura. csak leírtam, hogy teljesen oké az ilyesmi, de én nem tenném.


á, szóóval a kérdező szerint ez nem oké, és olyan véleményeket várt. anyám borogass.

2014. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
57%

Engem nem zavar, mivel én is nő vagyok. A férfiaknak meg gondolom tetszik, hogy ingyen kuksolhatnak ciciket. Szóval hol itt a gond?


Egyébként meg egy elhízott férfinak nagyobb melle van, mint egy A kosaras méretű melltartót hordó nőnek, és ők sem takargatják a sajátjukat, szóval akkor a nőknek sem kell.

2014. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%
Ott utolsó hogy gyerekek is járnak strandra.
2014. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%
engem nem zavar, akinek szeptegye ki. en teszem, az enyem nem is szep, meg szegyellos is vagyok. akinek meg ronda a cicije, log nagyon, rancos stb az se zavar , csak magamban megmosolygom .
2014. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy hol monokinizik? Szerintem senkit nem zavarnak, csak a korlátolt embereket. Nem értem, hogy miért zavaró ez neked, férfiakat is látsz a strandon felső nélkül, mégsem szólsz neki, pedig egy-kettőnek már majdhogy női kinézetű melle van.
2014. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%
Mivel én is nő vagyok, ezért különösen nem zavarna, HA gyerekek nem járnának strandra. De mivel gyakran járnak, ezért úgy gondolom, hogy aki meztelenül szeretne napozni az menjen nudista strandra.
2014. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!