Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen típusú ember az ilyen?...

Milyen típusú ember az ilyen? Vannak ilyenek az ismerettségi körödben és mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés
szóval olyan szűkszavú emberre gondolok akit alig hallasz beszélni, önkéntesen saját gondolatait szinte soha, jobban szereti megtartani, és szerény visszafogott, nehezen nyílik meg mások előtt. idegene kelőtt feszült és távolságtartó ha kérdezik röviden válaszol. viszont egy kicsit másik oldala hogy azzal a néhány emberrel általában akikkel jóban van sokszor "viccelődik" inkább ilyen kis szójátékokkal hirtelen szituációkban adódó apró poénokkal, ami igen erősen favicc és elvont erőltetett humor kategóriába illik de nem annyira hogy bosszantóva váljon. olvasd el mégegyszer, vannak neked ilyen ismerőseid akiket az alábbi jellemzés takar? mi a véleményed róluk? én így jellemezném magam.
2010. jan. 7. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem olyan, akinek nincsenek barátai, kilóg a többek közül, de vágyik a társaságukra. (tudom, én is ilyen vagyok)
2010. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen a szomszédom kb ilyen. De egy nagyon jóindulatú embert ismertem meg benne. Aki segítőkész, de nem a szavak embere. Néha, főleg nyáron, ha bedobok neki egy-egy vicces dolgot, akkor elneveti magát.Én tisztelem, ő ilyen természetű, de nagyon család centrikus.
2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
én is pont ilyen vagyok 21/f
2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok, bár az én vicceim legtöbbször eléggé velősek, és célbatalálósak :)
2010. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny és nehezen nyílik meg. Gondolom, mert kevesen értik meg.
2010. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Magamra ismertem,én is ilyen vagyok.Zárkózott,visszahúzódó,csendes,halkszavú,keveset beszélek,és nehezen nyílok meg.Idegen társaságban nehezen oldódok fel.Általában a vezéregyéniség,nagyszájú emberek nem kedvelnek,viszont,ha bántanak,megvédem magam,elég velősen,s olyankor meglepődnek.Van két olyan barátom,akit igazi barátnak tartok,rajtuk kívül pedig néhány ember,akik kedvel,s akikkel jóban vagyok.Nekem ez bőven elég is.A szeretteim,barátaim előtt megnyílok,felszabadult vagyok,mosolygok,sokat nevetünk együtt.Mindenki mással három lépés távolságot tartok.
2010. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

bölcs ember és családcentrikus!


Aki nem a klán tagja, az semmi!

2010. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az ilyen emberrel semmi gond nincs. Általában semmivel sem butábbak azoknál, akik állandóan beszélnek, de én beszédes vagyok és el nem tudtam volna képzelni olyan társat magam mellé, aki soha sem beszél és a gondolatait nem osztja meg. Ettől még lehet jó ember, csak én tudom, hogy hosszú távon nem tudnék ilyen emberrel élni, mert nekem nagyon fontos, hogy mindent meg tudjak beszélni a párommal.
2010. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, viszont nem nagyon szoktam viccelődni!
2010. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dag ***** válasza:
100%
Sokszor jobb is egy ilyen haver!!! Nem csak a saját bajukat nyögik! Meg is halgatnak!! Nekem van elég sok ilyen haverom!! Ez normális!!
2010. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!