Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha belémkötnek a...

Mit tegyek ha belémkötnek a cigányok?

Figyelt kérdés
általában többen jönnek, ha visszaütök én szívom meg..
2010. jan. 15. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
És miért kötnek beléd? És hol kötnek beléd?
2010. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed ezeknek kell indok?
2010. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szégyen a futás, tudom... viszont nekem már használt párszor... főleg ha 3-nál többen vannak, ami könnyen elképzelhető.
2010. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy kell indok, de arra kíváncsi lennék, hogyan történik a belekötés.. Mit mondanak?
2010. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Cigit kéregetnek, megjegyzéseket fűznek a külsőmhöz és természetesen bunkó alpári módon! cigit nem adok, aztán már meg is van az indok!
2010. jan. 15. 13:28
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha dohányzol, akkor legyen nálad egy üres doboz egy szál cigivel, add oda nekik, aztán annyi.. Még mindig jobb, mint egy konfliktus.
2010. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, cigis összetűzésem nekem is volt, megcibáltak a busz pályaudvaron egy szál cigiért, holott nem is cigizek. Alapvetően nem hagyom magam de voltak vagy 5en :S Szal esélytelen volt. Persze ez ellen semmit nem tesz az állam, a rendőrség, vagy valaki. Néha már fáj hallani, ahogy beszél a kis 3 éves gyerek. A g*ci, a rák meg egyebek folyik a szájából. És már akkor a megöllek, meg a lopok :S Borzalom.
2010. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne egy pitbullal sétálni, meg egy elektromos sokkolóval.. (sokkal jobb ötleteim is lennének,de sajnos mind büntetendő) :((
2010. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz.. tőlem is kértek cigit, mondtam hogy bocs, de nem cigizem. Mit mondott? Szokjál rá, és adjál! És tovább ment... mondjuk a cigányok már azért beléd kötnek, mert elmész melettük! Volt már ilyen!
2010. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne járj egyedül, ha mégis, kerüld őket. Ha meglátod, hogy ott vannak, menj másik úton. Ne nézz rájuk, és főleg ne nézz a szemükbe, mert ezt valamiért kihívásnak veszik. Fuss gyorsan.


13:25. Te tényleg nem láttál még cigányt igaz?

Egyébként olyasmivel kezdődik, hogy "acc egy szigit?" vagy "kőcsön ádod a telaódet egy hívásrá?", vagy csak körbeállnak, megvernek, kirabolnak, és ott hagynak.

2010. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!