Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

[link]

Csak az válaszoljon, aki valóban elolvasta a cikket.K*csög b*zizást nem kérek, csak értelmes véleményeket. :)



2014. okt. 1. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az interjú bevezetésével van egy kis problémám. Véleményem szerint amíg egy rendszer megengedi a homoszexuálisoknak azt, hogy felvonulásokat rendezzenek és szexuális identitásukat hangoztassák az utcákon vagy akár a televíziókban, addig a melegség felvállalása nem igazán számít a rendszer agresszivitása elleni harcnak. Meg igazából a szexualitás az igazából egy olyan magánügy amibe nagyon bele sem tudnak szólni. Attól, hogy egy homoszexuálisnak azt mondják, hogy a nőket kell mostantól szeretnie, attól még a férfiakat fogja szeretni. Az meg, hogy valakit kirekesztenek mindössze azért, mert teljesen máshogy gondolkodik, az minden egyes korban jellemző volt bizonyos szinten. Amúgy meg lehet érteni azt, amit Alföldi Róbert mond, sőt egyet is lehet vele érteni. Ugyanez volt a véleményük a romantikus költőknek, sőt az expresszionistáknak is. Egy művész embernek egyik feladata az, hogy segítse az otthont, ahol él.
2014. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.Bár nekem a diktatúrázás kicsit kemény volt, de igaz. Igen a mondanivalóddal egyetértek felmerül bennem is a kérdés: A homoszexuálisak azt akarják, hogy elfogadjuk őket? Hogy természetesnek vegyük őket? Rendben. De mi "természetes" azaz heterószexuálisak nem rendezünk erre felvonulást, hogy éljen, mi heterók vagyunk. Akkor ők természetesek? Meg, miért érdekli őket az, ha elítélik őket magánemberek, akik nem tudnak ártani nekik? (fejeseket, nagyembereket most hagyjuk) Miért fektetnek ebbe annyi energiát, hiszen semmit nem érnek el vele, ugyanúgy el fogják őket ítélni. Egy nem homofób ember.
2014. dec. 29. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ember, aki újrarendezi az István a király című operát, és mindezt teszi igen mocskos módon a saját sexuális identitását is beleadva, ráadásul erősen kihangsúlyozva az ebben a műben megfogalmazott magyarellenességet... az inkább ne akarjon a Magyarokról és a Magyarok helyzetéről prédikálni.


"Én mélyen meg vagyok győződve arról, hogy ha ez a pici ország a jövőben békességesebben, kevésbé szorongva, kevésbé agresszíven akar létezni, annak nem ez az útja. Hanem a felelősségvállalás önmagamért, a szomszédomért és mindenkiért, ami nehéz és kevésbé kényelmes, mint elvárni, hogy megmondják, mit gondoljak, és mit csináljak. A magyar történelmet végignézve, ettől a felelősségtől mindig féltünk."


Ez a világ legnagyobb álszent pofátlan beszólása. Mi az, hogy "ettől a felelősségtől mindig féltünk." ?? A világ ódákat zengett a Magyarok szabadságszeretetéről és hazaszeretetéről, a történelem során még az ellenségeink sem kérdőjelezték meg a Magyar ember harci vitézségét és azt, hogy kiállnak az igazukért.


Félünk a felelősségtől? 56-ban kik mentek ki az utcára? Gyerekek... és ez nem történt olyan régen, hogy ne tudjon róla. Az mi volt, ha nem felelősségvállalás? Életükkel fizettek nagyon sokan azért, hogy ő felvonulgathasson a többi meleg cimborájával. De ő szerinte "pici" az ország. -.-


Nem kilóméterekben mérik a nagyságot!


Ez az ember csak megjátssza, hogy meleg, mert így akkor nem lehet ellene semmit sem tenni, mert rögtön feltartja maga elé a melegségét, és azonnal homofób leszel. Ezért kell nekik minden évben felvonulás és folyton siránkozni, hogy szegény melegek el vannak nyomva. Hogy az ilyen emberek aztán kihasználhassák ezt a kártyát. Ez pontosan ugyan az mint a holokauszt. Már rég elfelejtette volna mindenki, ha nem tartanák mesterségesen az emberek tudatában. És, amint rosszat szólsz valakire, aki nem az ország érdekeit képviseli, már nyomják rád a bélyeget: "Antiszemita".


---


Anonymus

2015. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek is érdekes gondolatok voltak, köszönöm! :)
2015. márc. 16. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd elolvasom, de most dolgozóban vagyok. Valaki azt mondta, hogy a magánügyeket kiviszik az utcára, a közügyeket meg eltitkolják. Mondjuk, hogy eladták az országot, meg ilyenek.
2015. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nálunk főleg a szomszéd tehene is dögöljön meg mentalitás él. Ha a szomszédot kirabolják, akkor hú de jó hogy nem engem. Ha a hatalom kicseszik valakivel, akkor hú de jó, hogy nem velem. Sunnyogás, kussban vihar elvonulására várás. Most is ez megy. Elfogadás a béka segge alatt. Ha valaki eltér a normától minden frusztrációt rá kell ereszteni, mert attól nekem jobb és akkor nem engem bántanak, hanem őt. A városban, ahol élek az utcán fényes nappal verekedés volt, egyik embernek vérzett a feje, menekült volna, de nem hagyta. Senki egy rendőrt, mentőt nem hívott volna, nem hogy odamenjen. Köztök a haverom se, aki végül belekeveredett, de csak véletlenül, nem akart ő se direkt segíteni. (nekiment a faszi és úgy vette, hogy ő támadta meg...) Nem cigányok voltak, csak úgy mellesleg. Na ilyen a magyar. Közönyös, kárörvendő, rosszakaró.
2016. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam én is egy cikknél, ahol az amerikaiakat hülyézték, és írták, hogy legalább jófejek, közvetlenek, ha nem is a legokosabbak, nem ilyenek, mint a magyar.
2016. febr. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!