Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyszer láttam egy nagyon...

Egyszer láttam egy nagyon érdekes dokumentumfilmet a Titanicról. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Egybeesések voltak benne. Olyanok, hogy ha ez és ez nem történik nem történik meg a katasztrófa.

Pl.:-nem fejezték be időben az építését, ezért később indult és ha időben indul a jéghegy nem ér oda



2014. nov. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen egybeeséseket. Tegyük fel, ha édesanyámat bő 21 évvel ezelőtt lefröcsköli egy autó, amely indexelés nélkül kanyarodott, akkor haza kellett volna mennie átöltözni így nem kerültem volna megtermékenyítésre és nem lehetnék az első válaszoló. :D Érdekes ugye?
2014. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül hasznos válaszodat:D de ebben rengeteg volt csak ez az egyetelen ami eszembe jutott és röviden le tudtam írni
2014. nov. 6. 17:23
 3/4 anonim válasza:
Csakhogy nem volt jéghegy. A Titanic építése azért csúszott, mert amikor az Olympic megsérült a készülő Titanicot illetve a sérült Olympicot kicserélték. A Titanic futott ki Olympic néven, majd később az Olympic Titanic néven, majd szándékosan elsüllyeztették, mert hatalmas összegű biztosítás volt a Titanicra kötve, viszont az Olympicon nem volt.
2014. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajallom a non stoppress oldalan a harom testverhajo igaz tortenete, vagy az olympic mint titanic c cikket. youtube n a megsem a titanic sullyedt el fokusz videot. Esetleg a borsonline oldalon a szandekosan sullyszetettek el a titanicot? neked is es a tema irant erdeklodoknek is.
2014. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!