Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányom két éve meghalt....

Lányom két éve meghalt. Nevében különböző automata horoszkópok, társkereső oldalak üzennek illetve tűnnek fel. Jelszavát nem tudom. Oldalát megszüntetni nincs szívem, de nem szeretném ha ezek az oldalak megjelennének. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

#kiszállás a facebookból
2014. nov. 19. 11:06
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Részvétem.

[link]

Ez egy leírás, hogy hogyan tudod "emlékké" nyilváníttatni egy elhunyt ember facebookját. Ilyenkor elvileg appok nem tudnak már írni az oldalára (más emberek igen).

2014. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétem!

Sajnos nekem is meghalt a bátyám, és nagyon rossz volt, hogy szemét pénz hajhászok a nevében küldtek napszemüveg ajánlatot, halála után.

Szerencsére leszálltak "róla", elképzelhető, hogy tolerálták azt hogy kiírtuk az idővonalán hogy meghalt.


Nagyon nehéz elengedni Őt, múlt éjjel is róla álmodtam.

Nehéz elvágni az utolsó kapcsokat, ami az élethez köti, és ez mondjuk egy közösségi oldal. Én sem tudtam eddig megszüntetni, bár a lányai sem biztos, hogy engednék, de előbb utóbb, szerintem ez a megoldás.

2014. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es vagyok. Nagyon jó, amit az egyes írt, már én is hallottam róla és lehet, hogy én is ezt fogom alkalmazni.
2014. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!