Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cassandra Clare: Pokoli...

Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek című sorozatáról lenne pár kérdésem? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Elolvastam a trilógiát és maradt bennem pár kérdés a művel kapcsolatban. Jem miután feladja a Néma testvérséget halhatatlan marad? Mert,ha nem lenne halhatatlan Tessa miért kockáztatna még egy csalódást, hogy a másik szerelme is megöregedjen mellete? Mert eredetileg ő csak árnyvadász, nem halhatatlan, viszont a Hercegnő végén lévő családfában nincs ott a halálának a dátuma...

2014. nov. 30. 20:16
 1/2 anonim válasza:

Miután Jem visszaváltozik, ugyanolyan halandó lesz, mint a többi árnyvadász. Tessa is tudja h ugyanaz fog Jemmel is történni, mint Willel, de mivel szereti ezért megkockáztatja a későbbi fájdalomért cserébe is. Ja és azért nincs benne a Hercegnő végén Jem halála, amiért Jace-é sem. Vagyis a sorozat befejezésekor még élnek.

Remélem segítettem :)

2015. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
teljesen pontos az előttem író válasza csak annyi hogy a családfában azért nincsen benne se Jem, Jace, Izzy, Alec halála dátuma mert az a családfa kétezer-hétig van írva. Azért van benne Max halála hogy 2007. :)
2015. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!