Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék feljelentést...

Hogyan tehetnék feljelentést csendháborításért névtelenül?

Figyelt kérdés
A szomszédaim igencsak hangosak gyakorlatilag napi szinten és bőven este 10 után, nincsenek tekintettel arra hogy mások reggel korán kelnek és indulnak dolgozni...
2014. dec. 3. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Beszélj előbb velük!
2014. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Panelház esetén nekem bevált a kalapáccsal történő falkopogtatás. No nem finoman, hanem egy pillanatra elfelejtettem hogy diplomás vagyok, és magából kivetkőzött részeg culágert is megszégyenítő módon, mint aki falat bont, abból értett a hülye. Ez az ő anyanyelve.
2014. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1 Jeleztem irányukba, sajnos nem történt változás

# 2 Jómagam ököllel dübögök át rendszerint, de nem különösebben hatja meg őket a dolog.

2014. dec. 3. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek ilyen 20 év körüliek lehetnek, talán vidékről jött suttyók akik nem tudják hogy mi a rend Pesten.

Eleinte még talán csak ketten voltak, röhögcséltek (baromi hangosan) stb. de már ahogy hallani, fiúk-lányok vegyesen dorbézolnak akár éjfélig vagy tovább is!


Nemrégiben költöztek a szomszédba,

nem panel hanem 4 emeletes tégla,

de a szituáció ennek tekintetében is hasonló.


Neveletlen banda!!!

2014. dec. 3. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kis kezeddel felemeled a telefont, felhívod szépen a legközelebbi rendőrörsöt és bejelentést teszel.


Így működik a dolog.


Nem kell fosni, megmondhatod szépen a fakabátoknak, hogy ki fia-borja vagy.

2014. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hangosak, mert "vidéki suttyók", hanem mert suttyók. Pesten is legalább ugyan ennyi ilyen tahó van, aki nem bírja ezt felfogni. Hívjad csak rájuk a rendőröket. Mondjuk az lenne a legjobb, ha megbeszélnéd ezt még pár szomszéddal és többen is bejelentenétek. Ha 3-4 ember hívja ugyan ahhoz a csendháborításhoz a rendőröket, akkor tuti kimennek.
2014. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
# 6 igazad van, elnézést a vidékiektől, én magam is az voltam egykoron, csak idegből írtam
2014. dec. 4. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!