Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol érdemes ülni a Budapesti...

Hol érdemes ülni a Budapesti Operettszínházban? Honnan lehet a legjobban látni?

Figyelt kérdés

Az Elfújta a szél c. darabot szeretném megnézni, de sajnos már elég kevés hely van. A földszinten csak a 10.sor mögött vannak helyek legszélen. Emelet közép jobb szélén van még hely, de úgy hallottam, az már túl messze van, szóval maradt az erkély középpáholy jobb 5. 5-6. szék (3.sor), vagy erkély középpáhyoly bal 2. 3-4.szék (2.sor). Szerintem a 2. sor jobb, de a 3.soros inkább középen van. Mit gondoltok melyik a jobb?

Köszönöm a válaszokat! :)



2014. dec. 22. 15:12
 1/6 anonim válasza:
Szia, én mostanában néztem meg az Elfújta a szelet, és hátulról a harmadik sorban ültem. Nagyon jól lehetett látni. És ezt Nem csak úgy mondom, mert ha tisztán látod a színészek arcvonásait, akkor az szuper jó. És ott látni lehetett. Ha páholyba ülsz, akkor mindenféleképpen ne a színpadhoz közelebb eső részen, mert a darab felét Nem látnád. Én már jártam így. Előre is jó szórakozást! Ez a darab kihagyhatatlan! :)
2014. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. dec. 23. 12:33
 3/6 Bartos Máté 2001 ***** válasza:
én még javaslom a páholyokat legfelül is nagyon jó űlni ott inkáb az első sorba fent a karzaton és még lent a 3,2,3 sorba
2014. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül erkély középpáholy jobb 4. 3.sor 5.-6.szék lett. Remélem jó lesz :)
2014. dec. 27. 11:53
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én egyszer ültem páholyban a 3-ik sorban!! Nem jó hely a páholy....sőt emeletre sem veszek jegyet...voltak zavaró problémák ami miatt nem tudtam rendesen nézni az előadást...így csak is a földszint 1 sorába veszem a jegyem...igaz ez drága de ott tuti nem ül eléd senki :D De az első 4 sor max még a 6-ig és semmi képp a szélére!! középen az okés.
2015. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És mennyiber kerül a jegy mert írta,hogy drágább?

Kedves utolsó válaszoló😊

2019. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!