Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkósság azt...

Szerintetek bunkósság azt mondani egy családtagunknak vagy barátnőnknek hogy átlagos vagy nem mondanálak olyan szépnek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő odament hozzád, és kerekperec megkérdezte, és tudod, hogy őszinte választ vár, és nem sértődne meg rajta, akkor megmondhatod neki. De tényleg akkor, ha tényleg de tényleg őszintén kérdezi, és olyan viszonyban vagtok, hogy nem okoz problémát ekkora mértékű őszinteség.

Ha az a barátnő szerelmi barátnő, akkor meg nem értem. Én ha szerettem valakit, mindig szépnek láttam.

2014. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah nem szerelmi barátnő hanem barát barátnő, ezt nekem mondták és rosszul esett
2014. dec. 28. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,neveletlenség.
2014. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság, igen. Mi az, hogy átlagos? az egy statisztikai adat, átlag: olyan nem létezik a valóságban.

NE búsulj, arra gondolj, hogy amit mondanak rád, vagy bármire, az sohasem az Igazság: hanem mindig csak egy VÉLEMÉNY

2014. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!