Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Drábik János gondolatai miért...

Drábik János gondolatai miért vannak hanyagolva?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 19:04
1 2 3
 1/29 sandor76 ***** válasza:
24%
elnyomas,cenzura.
2015. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Mert értelmes ember nem kíváncsi rá.
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mar igy is sokkal tobb figyelmet kap, mint amennyit erdemel.
2015. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Nincs hanyagolva,aki akar hozzéfér az előadásaihoz és el tudja dönteni,hogy hasznos-e számára.Jó,hogy többféle véleményt megismerhet az ember,nem úgy,mint annak idején a szocializmusban.
2015. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de kicsit úgy érzem, hogy a többség véleménye az, hogy ez egy szenilis barom, vagy elment az esze, vagy üldözési mániája van, stb. Közben véleményem szerint nagyrészt értelmes gondolatai vannak, amiket az emberek nem vesznek komolyan. Ha nincs is mindenben igaza, nagyon megfontolandó amiket mond, és úgy általában ettől függetlenül is az a véleményem, hogy manapság az emberek nem akarnak belegondolni a teljesen reális jövőbe, legyen szó olajválságról, gazdasági válságról, túlnépesedésről, terrorizmus, nemzeti konfliktusokról, globális felmelegedésről, világháborúról, stb. és a legszomorúbb az, hogy sokszor a kis emberek kardoskodnak olyan elvekért, amikkel a kis embereket nyomják el, mintha kimosták volna az agyukat. Akkor egyenlőtlenség van a világban, ami folyamatosan csak nő, hogy emberi ésszel felfoghatatlan tulajdonképpen, talán ezért is nem akarják az emberek felfogni? mert nem tudják?
2015. jan. 26. 13:03
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Más dolog tudni valamiről, és megint más tenni ellene. Ha neked lakásod van, családod, gyerekeid, munkahelyed, s emellett elég jól is állsz anyagilag, tömegközlekedés eszközzel fogsz a munkahelyedre bumlizni?
2015. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem én vagyok a kérdező,de hozzászólnék ez utóbbi megjegyzéshez.

Esetemben az általad leírt feltételek adottak és mégis tömegközlekedéssel járok melóba és biciklivel.Megtehetném,mert ott figyel az autó a garázsban ,de mégis így járok.Mondhatod ,hogy hülye vagyok ,mégis így járok sok éve.

2015. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
#7-es, minden elismerésem! Nem mondom, hogy hülye vagy, inkább örülök, hogy vannak még, akik saját magukon kezdik a környezetvédelmet. Kérdező figyelmét szerettem volna felhívni arra, hogy nem elég Drábik szavait MÁSNAK a figyelmébe ajánlani, hanem magunkon kell kezdeni mindent.
2015. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
60%
Bocs, de én egyetértek az "előttem szólóval", hogy "értelmes ember rögtön látja, hogy elmebeteg az illető, ezért nem kíváncsi rá". Arra vontakozóan pedig, aki azt írta, hogy "vannak értelmes gondolatai" és "megfontolandó", hát annyit mondanék, hogy Hitlernek és Sztálinnak is voltak értelmes gondolatai (1%) és mind ezt az 1%-ot is "érdemes megfontolni".
2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
szerintem az elmebeteg, aki kategórikusan kijelenti, hogy elmebeteg és 1% értelmességet tulajdonít neki, amikor szerintem 90%-ban értelmes az elvekben, csak a gyakorlati megvalósításban látok utópiát
2015. febr. 1. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!