Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én nem ismerem? Tényleg...

Csak én nem ismerem? Tényleg olyan világhírű lenne?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ODxnAkqf86w&feature=youtu.be

Van ez a dal, én életemben nem hallottam idáig, és pár ismerősöm ettől teljesen kiakadt, hogy hát ez egy olyan alap dolog és népszerű és világhírű, hogy mindenkinek ismernie kell. A 70 éves nagyanyám is ismeri:D És hogy ez már nem tudom én hány nyelven megjelent és minden oktoberfest nagy slágere, de még Amerikában is megy az MTV-n és van ahol énekből a suliban kötelező tananyag és stb. stb. Ti ismeritek? Most őszintén:D


2015. febr. 13. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc... bár nem nevettem rajta. Ha meg komoly a kérdésed akkor elárulom, hogy sosem volt ez sláger, pedig 43 évesen hallottam sok slágert már. Életemben nem hallottam ezt a borzalmat
2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a videóban olyan hatalmas és jelentős közönség előtt tolják, ami a világhírt bizonyítja? Nem inkább Dáridó Lagzi Lajcsival szinten?
2015. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a VALÓDI bajor zenét, de ez borzalmas utánzat. Biztos, hogy soha nem volt nagy sláger, nem is hallottam soha, pedig idősebb vagyok, mint a nagymamád.
2015. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a közönség a lényeg, hiszen itt egyetlen számról van csak szó, és aki írta az egy Halász Judit szintű gyerekzenész, aki csak kb. ötéveseknek ad koncertet. Csak most pl. voltam síelni Ausztriában, ott is ez szólt. A mamám a törökországi nyaralásai során szokta ott kint hallani. Tele van a youtube ennek a számnak a coverjeivel, rengetegen feldolgozták, legfőképp németek, de találtam hollandot, olaszt, horvátot... még magyar változatot is! És sok német ismerősöm van, őket megkérdeztem, ők mind ismerik, tök alapnak tartják ők is..
2015. febr. 13. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem valódi bajor zene, egyáltalán nem bajor zene, mármint azt hiszem az énekes bajor, de a zene nem, az csak egy zeneszám. Azért van a videóban sok ember bajor népviseletben, mert gondolom sok videó az oktoberfesten készült. És amióta ez a szám van, azóta nincs oktoberfest nélküle.
2015. febr. 13. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már hallottam, nagyon ismerős.

19/F

2015. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Halász Judit se egy nagy szám.
2015. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja németül még félig a szöveget is tudom, biztos h ismerem.
2015. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Deggial, pont ezt magyarázom. Ő is csak kb. Halász J. szint, aki Mo.-n kívül nem igazán ismernek. Csak ez a száma "világhírű".
2015. febr. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!