Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy kollégám...

Mit csináljak? Egy kollégám dicsekedett a munkahelyemen hogy nagy összegben (több tízezres tétel) lop a kasszából, és később megfenyegetett, hogy ha elmesélem valakinek agyonver.

Figyelt kérdés

Csak hétvégén dolgozok ott és hozzá kell tennem, hogy ő csípik a főnökök mert jópofizik, meg vidám, a többi munkatársat lenézi, mert érettségije van kivételesen, másnak meg szakmája.

(gondolom nem kell írnom, hogy melyik kissebbséghez tartozik). Kb kétszer olyan súlyú mint én, sportolt, és úgy beszél velem mint egy darab sz..al. Azóta van a balhé, mióta elmondtam egy másik kolléganőmnek, az meg visszamendta neki, mert nem hitte el.

Tehát, ha elmondom a főnöknek, akkor is agyonvernek, ha nem, akkor is.....és nekem fontos az a munkahely.



2015. márc. 6. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy másik munkahelyem is van, és tudja hogy hol van, tehát ott is megkereshet, illetve már a múltkor is odahívta egy barátnőjét erősítésnek.
2015. márc. 6. 13:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak kamuzik

Most kézpénzt lop vagy hogy?

Láttad a pénzt?

2015. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy lenne "érdemes" szólni, ha be tudod bizonyítani
2015. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak meg lettél tesztelve, hogy mennyire tudod tartani a szádat.


Mindenesetre valóban csak egy tettenérésel és egy kasszahiánnyal lehetne ezt rábizonyítani, addig csak szóbeszéd, mégha ő maga terjeszti is :-)

Ha a főnök ennyire hanyagul ellenőriz, hogy lehet lopni a kasszából, ne a te problémád legyen már ez.

2015. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dolores55 válasza:
Jól teszi ha viszi.... ha nem működik a belső ellenőrzés, az a főnök hibája :) Ha nincs bizonyítékod, Te leszel a vesztes mindenképp. Még örülj ha nem jelent fel... :)
2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldódótt a dolog, mivel a "saját csapdájába esett igy" azóta se mert bejönni dolgozni. Ez mondjuk egyértelmű bizonyíték is. A hozzászólásokon látszik az ország morális helyzete. :-D
2015. ápr. 3. 11:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Az volt a belső bizonyíték, hogy raktárhiány volt. Örüljek h nem jelent fel? Normális vagy? Mi van itt... én ha ennyit lopnék mélyen kussolnék róla, annak tudatában hogy a másik töredék pénzért ugyan annyit dolgozik mint én.
2015. ápr. 3. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!