Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek olyan 700 ismerőse van...

Akinek olyan 700 ismerőse van facebookon, az honnan szedett össze annyit? Gáz embereket random bejelölgetni? Hogyan legyen népszerűbb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
700 embert jól ismerni lehetetlen
2015. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

inkabb terj eszhez es szakadj le a francbukrol.

lehet 7 ezer ismerosod is, a net nepszeruseggel semmire sem mesz...

2015. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek 1500 körül van, mindenki ismeri a környéken és ez egy közepes város. Nem nehéz ha ismert vagy, nem random emberek ezek hanem azok akikkel napi szinten találkozik. Ilyenek az oktatásban dolgozók, orvosok, közszereplők.
2015. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

1440 perc van egy napban. Az 1500 emberre átlagosan kevesebb mint napi 1 perc jutna, és akkor nem alszik, nem fürdik, nem volt még vécén... Oké hogy nem minden nap beszél mindegyikkel, de nem mind egyformán jó ismerőse. Sőt, valószínűleg az 1500-nak legalább a felével kevesebb mint 1 percet beszél havonta, és háromnegyedével kevesebb mint 1 percet hetente.


Persze, én is mondhatom, hogy ismerek tízezer embert, hiszen ennyivel már valószínűleg találkoztam életem folyamán.

2015. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló tévedsz,csak 5000 ismerősöd lehet maximum.Én úgy szoktam egyébként,hogy azokat jelölöm be akikkel sok közös ismerősöm van.Ha 100 közös ismerősünk van,akkor már gyanús,hogy valamilyen szinten ismerem:D
2015. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Van vagy 80 név a telefonomban, legalább 200 e-mail cím a listámon, és több mint 1300 ismerősöm a facebookon. Na bumm, és akkor mi van? Semmi.


De hetente kétszer beülök a törzskocsmámba, és pár sör mellett jót beszélgetünk a cimborákkal, barátokkal. Na ez már valami. :)

2015. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#5, a 7ezer csak hasbol volt.

de latom mar a sok facebook zombi meg is sertodott, meg a #6 is jot irt, de az igazsag ugye altalaban faj...

2015. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont 700 ismerősöm van facebookon. :D Sok iskolába jártam,sok helyen dolgoztam.És innen ez a sok ismerős.

De ahogyan írták is előttem 700 embert jól ismerni lehetetlen.Lehet hogy az embernek van 700 ismerőse de mondjuk csak 5 ember lájkol vagy beszél veled akkor mi értelme a 700-nak?

Random meg ne jelölgess senkit. Mert egy ciki,kettő hülyeség,három lehet nem jól jössz ki belőle.

Facebookon úgy tehetsz szert sok ismerősre ha nemcsak virtuális életet élsz.Hanem mondjuk jársz dolgozni,sportolni stb. És akkor nem hogy nem kell bejelölgetned senkit ismeretlenül,de lehet még az is hogy téged fognak bejelölni olyan emberek akik tényleg ismernek és tényleg kíváncsiak is rád. :)

20/L

2015. márc. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!