Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Nekem alapjában semmi baj a cigányokkal,de néha túlmennek e célon (tisztelet a kivételnek)

csak két sztori röviden:

Majdnem nekiment apámnak egy üzletbe mert olyanokat állított ,hogy nekiment peddig fél méterre ált tőle...

és még meg is fenyegette.(idegen ember volt)

a másik egy focimecsről mentek haza emberek mi vásárolni voltunk és mentünk haza a kocsiba volt a 2 éves öcsém is és egy hapsi egyszerre csak bemutatott nekünk de úgy a semmiből és majdnem betörte az ablaküveget ,ha nem mondom apámnak (mivel ő is heves természetű) kiszált volna aztán lett volna bunyó mivel rengeteg haverja is ott volt az illetőnek szétverték volna apámat... és ott volt egy csomó rendőr is de szó szerint sz@rtak rá h mi történik ...PEDDIG LÁTTÁk MI TÖRTÉNIK!



most szerintetek ez normális???

(bizonyára magyar emberek is lehetnek ilyen csak a baj ,hogy mindt kettő esetbe cigányok voltak akik bemutogattak/beszóltak)



2015. ápr. 14. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, csak sajnálatos :(, de az még inkább, hogy a jagellók nem csináltak semmit, miközben ott voltak.
2015. ápr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(A leírásban levő kérdésre válaszoltam).
2015. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nem normális, de ők ilyenek, mocskos gyáva férgek, csak többségben nagy a pofájuk, amikor meg lemegy a gárda, vagy a betyársereg, ahányan vannak, annyifele futnak.

Viszont én megkérdezném, hogy hogy van pofája az ilyen rendőrnek számon kérni azt hogy őt nem tisztelik az emberek.Miért is kéne tisztelni az olyan rendőrt aki nem végzi a munkáját?

2015. ápr. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cigányoknál ez a természetes. Mindig keresik a bajt, ha nincs, akkor a mocskos zsidó kormány segítségével csinálnak. És ki a hibás, ha megvéded magad és a családod? Hát persze, hogy te, te mocskos kirekesztő féreg! Hogy merészeled a késses cigányt pofán vágni, miért nem hagyod, hogy megkéselje anyádat?
2015. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszia a válaszokat...de azt még nem is mondtam,hogy amikor volt az a bevásárlós incidens akkor az ember olyan undorító dolgokat mondott apámnak,hogy inkább hagyuk és a végén meg is ütötte :( mire apukám is őt és ha nincs ott egy eladó akkor nagy baj lett volna mert a cigánynak ott volt két haverja is... még szerencse ,hogy az öcsém akkor nem volt ott,de még én is gyerek vagyok 15 éves ...de ez se zavarta meg őket :(
2015. ápr. 14. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Bemutatott apádnak? Lehet, hogy a haverja kérte meg rá: Te Gázsi! Mutass már be annak az úrnak, mert még nem ismerem. :))
2015. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XD...igen de amugy komolyn csak ugy a semmibol bemitattot neki. Nagyon szanalmas volt ....
2015. ápr. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!