Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová járnak a torontói magyar...

Hová járnak a torontói magyar fiatalok barátkozni? Van valami hely, ahol összejönnek, vagy valami?

Figyelt kérdés
Aki vallásos,biztos az ottaniakkal ismerkedik,de mi van azokkal,akik nem vallásosak.Az nem mehet templomba csak azért,hogy barátkozzon.

2015. ápr. 26. 19:18
 1/2 anonim válasza:

A mézes mackóba parkolójában néha láttam fiatalokat, meg oda amúgy is sok magyar jár. Az egyetlen normális magyar bolt amiről tudok.

Máskülönben a facebookon rengeteg magyar csoport van. Külön fiataloknak is.

2015. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A facebookon milyen torontói magyar csoportok vannak fiataloknak? Nem találtam még!


Van a Paraméter Klub, ami jó. Nem fiataloknak,bár lehet oda is menni.


A Mézesmackó jó bolt volt, de egyre kevesebb van a régi dolgaikból. Fiatalokat ritkán látok ott, csak idősebbeket. És azok se barátkozóak, sőt.


Valahova máshova kell, hogy járjanak a fiatalok. Már arra is gondoltam, hogy vajon mit szólnának a templomban, ha beállít valaki, hogy sziasztok, ugyan nem vagyok vallásos, de barátkozni jöttem. Lehet, hogy egy ideig elviselnének?

2015. aug. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!