Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől van a homoszexuális...

Mitől van a homoszexuális férfiaknak az a jellegzetes viselkedésük?

Figyelt kérdés

Valahogy mindjárt fel lehet őket ismerni (öltözködés),de valahogy a legárulkodóbb a hangjuk és a beszédük.Szerintem nem mindig tudatosan viselkednek \'buzisan\',pl.a hangjuk olyan,és kész.Még a biszexuális haveromról is látszik,hogy van valami köze a pasikhoz....

Nektek mi a véleményetek erről?


2008. aug. 31. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

semmitől, mert ez így nem igaz.


se az nem igaz, hogy a szerinted jellegzetes viselkedésűek mind azok lennének, sem az nem igaz, hogy mindenki aki az, annak jellegzetes a viselkedése.

gyakorlatilag a saját előítéleted csapdájában vagy, amikor azt gondolod, hogy a viselkedésből lehet következtetni a nemi irányultságra is.

Az, hogy néha bejön a dolog, azaz aki úgy viselkedik, az az is, még semmit nem jelent.

2008. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

na sikerült kétszer ugyanazt leírnom...


nem mind aki homokos viselkedik jellegzetesen és nem minden jellegzetes viselkedésű homokos.

2008. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
27%
Ez nem előítélet, ez tényleg így van.. ha tényleg igaz, hogy a buzik genetikai okok miatt olyanok, akkor meg is van a válasz, pl. több női hormonjuk van, ezért olyan a hangjuk és ezért beszélnek úgy. de ha azt vesszük, hogy ez egy betegség (igen, betegség, egy prof bebizonyította, hogy gyógyítható) akkor pedig ezek a "tünetei". ha pedig egyik sem, akkor csak simán nőnek érzik magukat és ezért van ez.
2008. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
nem tudom, miért pontoztátok le az elsőt, igaza van.
2008. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincsenek előítéletem,velem eddig mindig előfordult,pl.tegnap is,hogy meghallottam egy férfit beszélni,és később mondta az egyik ismerősöm,hogy tényleg buzi.Persze nem lehet minden esetben ez,de velem csak ilyen fordult elő.


Lehet,hogy a női hormonok miatt van,szerintem az a legértelmesebb válasz.

2008. aug. 31. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szió! én nem mostanában, kb 10 éve voltam nagyon benne a meleg kozossegben (lany vagyok). Szerintem van egy "tipus", akire te gondolsz, de a meleg társadalom ennél árnyaltabb, vannak olyanok is, akikrol nem mondanad el.

(pl. azzal a tipussal, akit emlitettel, gyakran jó móka volt "játszani a heterókat" ( :)), míg a többi típussal ilyen eszembe se jutott).

Szóval szerintem nem érdemes általánosítani :)

(ja, én heteró vagyok, még bi vonal sincs bennem véletlenül sem :)) viszont ez tiz eve volt, és akkor még nemhogy nem volt divat melegnek lenni, hanem olyan hihetetlen buntudattal kuzdott nemelyik fiu, hogy volt, hogy ugy ereztem megszakad a szivem. mostmar kevesbe okoz traumat, sot, nagyon is elfogadott dolog, és a homofobok a "rosszfiuk", ezért az a réteg, amit irtal sokkal "bátrabban" mutatja meg magat.

öö..nem tudom mennyire volt értheto :)

2008. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Szerintem az agyuk felépítésében és működésében van eltérés, és ez nem csak azt eredményezi, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, hanem bizonyos viselkedésformákat is. Szerintem biokémiai okai vannak.
2008. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A melegekben is ugyanolyan hormonok vannak, mint a heterókban.. ez bizonyítottan nem ettől függ.

Egyébként szerintem azért gondolod hogy minden melegnek jellegzetes a viselkedése, mert csak rajtuk veszed észre, hogy azok. Akik férfiasak, azokról eszedbe sem jut.. így tévesen azt gondolod hogy minden meleg jellegzetes.

2009. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!