Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy buta...

Mit lehet tenni, hogy buta voltam, és megadtam valakinek a telefonszámomat, aki azóta folyamatosan szó szerint zaklat? Le lehet tiltani valahogy, hogy ne tudjon hívni/írni?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek tőle az üzenetek, tele vagyok nem fogadott hívásokkal, és nemcsak a telefonon, hanem viberen és whatsapp-on is... Egyszerűen nincs nyugtom tőle. Állandóan ír, és könyörög, hogy vegyem fel, már nem tudom, mit tehetnék... Félek tőle, komolyan...

#telefonos zaklatás #szám letiltás
2015. jún. 9. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Vedd fel és mond el neki, hogy többet ne keressen mert egy idióta.
2015. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezen már sajnos - sikertelenül - túl vagyunk, többször is...
2015. jún. 9. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi az amit szeretne tőled?

Mert ha összeszeretne jönni veled, mond neki, hogy van már barátod, ha pedig zaklat jelentsd fel, és kérjél távoltartási végzést. Ki tudja amúgy milyen beteg állattal találkoztál, látszik a viselkedésén, hogy nem 100-as így ne vedd félváról az egészet.

2015. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem veszem félvállról, ezért szeretném letiltani.


Fogalmam sincs, mit szeretne ténylegesen tőlem, de pl. közölte, hogy "találkozunk, aztán feleségül jössz hozzám, és gyerekeket szülhetsz nekem." - Először azt hittem, viccel, de aztán kiderült, hogy ezt teljesen komolyan gondolta...

2015. jún. 9. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért adtad meg neki a számod, ha nem akarsz vele találkozni? Vagy tetszett és akkor még nem tudtad, hogy ilyen defektes? Amúgy ilyenkor örülök neki, hogy nem nőnek születtem, mennyi ilyen beteg emberen lehetsz már túl :D
2015. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nincs szó semmi ilyesmiről! Együtt voltubk egy rendezvébyen, csinált a telefonjával egy csoportképet, amit viberen küldött el mindenkinek. Ezért adtam meg, amúgy akkor még normálisnak tűnt. Szóban is megmondtam neki még ott, hogy párom van, max. haverkodni vagyok hajlandó. Egy percig sem hitegettem.


De a kérdésemre senki sem tud válaszolni??? Samsung Galaxy S4-em van. Lehet rajta számot tiltani? Viberen és whatsappon már sikerült, de a rendes telefonon még hívogat.

2015. jún. 10. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Tessék [link]


Bár elég lett volna beírnod a google playsbe, hogy Call Blocker.


Egy zöld pacsit nyomjál azért erre a posztra:)

2015. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Az összes posztra nyomtam zöldet.
2015. jún. 10. 21:47
 9/15 anonim válasza:
Biztos jeleket küldtél neki. Vagy csupán egy állat!
2015. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát én semmiféle jelet nem szándékoztam küldeni neki, az már egyszer biztos...
2015. jún. 11. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!