Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mennyire befolyásolnak...

Titeket mennyire befolyásolnak a válaszadók százalékai?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire tartjátok mérvadónak? Én pl. sajnos belefolytam egy politikai vitába, amit utólag már bánok. Úgy érzem, hogy aki nem ért egyet, azt sokszor bosszúból is lepontozzák. :S
2010. márc. 3. 12:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha nem tetszik a kérdezőnek a válasz akkor lepontoz, hiába mondasz igazat.
2010. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem befolyásol, csak akkor, ha valakinek túl magas, az gyanús, mert úgy tűnik, hogy nem meri felvállalni a saját véleményét (bár az tény, hogy lehet, csak azért magas, mert nem régóta van az oldalon). Egyébként olyan hülyeségeken lehet százalékot veszteni, hogy az nevetséges. Én pl. egyszer azért vesztettem egy csomót, mert leírtam (pontosabban szólva belementem egy vitába), hogy szerintem bunkóság beleírni az esküvői meghívóba, hogy pénzt kér a pár. Erre a sok szent menyasszony lepontozott, hogy én azt akarom, hogy ők sok használhatatlan vackot kapjanak. Pedig én pusztán erkölcsi szempontból közelítettem meg a kérdést, figyelembe véve az "ajándék lónak ne nézd a fogát" ősrégi mondást :) Szóval szerintem ne foglalkozz vele. Fontosabb, hogy kiállj a véleményed miatt, minthogy milyen százalékod van.
2010. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jav.: mellett
2010. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12.56! Köszi, amiket írtál. Én most 64 %-os vagyok, de itt is olyan vagyok, mint az életben: ami a szívemen, az a számon. Bár ez nem túl taktikus.
2010. márc. 3. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem befolyásol, hiszen én is tapasztalom ha esetleg olyat írok ami nem a kérdező szájízének megfelelő akkor lepontoz, pedig nem írtam semmi sértőt csak a véleményem. én csak azt nézem, hogy értelmes jó választ kapok e, és még fel is pontozom az illetőt.
2010. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol. Ha valaki jót ír, azt felpontozom (és hasznosítom a válaszát), aki durva, sértegetőt ír, azt lepontozom és nem érdekel. A köztes válaszolókat (többnyire) elolvasom (ha hasznosítható a válasza, akkor megjegyzem), de nem pontozom se le, se föl. Az összesítésnél nem nézem másét, csak a magamét. Amúgy szerintem hellyel-közel mérvadó.
2010. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nos, aki a politika részbe ír, az teljesen mindegy, milyen válaszokat ad, és hogy más területeken hasznos válaszokat adott e, le lesz pontozva és igenis le lesz húzva a százaléka...én kb másfél éve írok ide, és kb egy fél éve írkálok a politikába is... azelőtt 85%-tól sosem volt kevesebb a százalékom :) érdekes módon az elmúlt félévben meg sutty, leesett


de hogy a kérdésre is válaszoljak: én SOSEM nézem meg egy válaszadó százalékát, mert a válasz érdekel, nem az, hogy más kérdésekben ki hogyan pontozta le

2010. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!