Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy hogy...

Ti éreztétek már úgy hogy valamit szívesen megértenétek csak műveletlenek vagytok hozzá?

Figyelt kérdés
Énnekem Akkezdet Phiait hallgatva volt ilyen érzésem.

2015. júl. 19. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

2001: Űrodüsszeia

Twin Peaks

30 Seconds to Mars némelyik videoklipje

2015. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, elég gyakran :D


Mostanában klasszikus filmeket nézek, és hát volt pár eset ahol csak néztem ki a fejemből, hogy akkor ez most mi volt.


Azon mondjuk el lehet vitázni, hogy nekünk átlagembereknek kell-e kellőképpen okosnak lenni vagy inkább a műveknek kellene közérthetőbbeknek lenniük.

2015. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A műveltségem azt gondolom meglenne hozzá, hogy bármit megértsek, de időm, módom nincs arra, hogy mindent megtanuljak, megismerjek, ami érdekel.Ha valamit meg akarok érteni, azt megértem, mert azzal foglalkozom.



A twin peaks...Jó, hogy említetted :) Na, az éppen addig jó, amíg maradnak benne megválaszolatlan rejtélyek.Később, mikor rájössz, hogy baromi egyszerű a történet, akkor kicsit el is veszíti a varázsát :(

2015. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokszor vagyok így, ha valami műszaki dolog működését szeretném megérteni.
2015. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16:34


Még nem láttam végig a Twin Peaks-et.

2015. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!