Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el azt Facebook...

Hogyan érhetem el azt Facebook-on hogy azt a bizonyos személyt ne lássam ha fent van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tudom hogy magamat hogyan tudnám eltüntetni a chat-ből hogy ne lássák ha fent vagyok, de én azt szeretném elérni, hogy ne lássam azt ha az a bizonyos személy éppen fent van és elérhető.Attól még írhat nekem üzenetet és felőlem láthatja ha fent vagyok, de én ne lássam ha ő igen.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Sziasztok!



2015. júl. 22. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a bizonyos személyt letiltod. ennyire egyszerű.
2015. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy állítod be, hogy számára rejtettként vagy fenn, akkor te sem láthatod a zöld pöttyöt az ő neve mellett.


Egyébként elárulok valamit: a FB alapból úgy kezeli az online állapotot, hogy hiába rejtőzünk, vagy rejtőzik valaki, ha fenn van, aktív FB-on, akkor '1p' = 1 perc érték van folyamatosan a neve mellett.


Tehát ha 10 percig azt látod, hogy vkinél 1p van, az azt jelenti, hogy rejtve, de fenn van.

2015. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# ha tiltom akkor hogy üzen nekem...?

2#Köszönöm a válaszod, én igazából azt szeretném ha nem jelenne meg oldalt a chat-ben :(


Törölni nek akarom mint ismerőst, tiltani se akarom, felőlem írhat üzenetet meg ha nekem is muszáj akkor tudjak neki írni, de ne lássam őt :(

Azért köszönöm szépen mindenkinek!

2015. júl. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!