Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németországban milyen nemzetis...

Quasar07 kérdése:

Németországban milyen nemzetiségek élnek?

Figyelt kérdés
Mármint a németeken és a törökökön kívül.

2015. aug. 7. 18:46
 1/6 schocko ***** válasza:
100%
A világ összes nemzete és nemzetisége...de legtöbben oroszok, lengyelek, szerbek, albánok, magyarok, románok, az összes arab ország, spanyolok, nekem volt új-zélandi kollégám is, olasz is sok van, kínai, indiai...nincs olyan nemzet, aminek ne lenne képviselője...
2015. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon elkorcsosult.
2015. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

autochton (őslakó) : szorbok

allochton: török, marokkói, stb.

Bevándorlók laknak : É-Rajna-Vesztfália, Báden-w, Bayoro.

nincs bevándorló : Szászo, Brandenrug stb

2015. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Miért lettem lepontozva? Tehát ezek szerint akkor tök jó, hogy az idegenek ellepik Németországot?
2015. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"Miért lettem lepontozva? Tehát ezek szerint akkor tök jó, hogy az idegenek ellepik Németországot?"


Téged mit érdekel hogy Németországot kik lepik el. Amúgy meg kinek képzeled magad? Elmennél egy genetikai vizsgálatra kiderülne hogy te vagy a legnagyobb korcs.

2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugyan ki a tököm foglalkozik veled annyit, hogy lepontozzon egyáltalán? :"D

De köszi a NORMÁLIS válaszokat.

2015. aug. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!