Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van-e olyan iwiw-hez hasonló...

Van-e olyan iwiw-hez hasonló oldal, ahol régi római ismerősöket tudnék felkutatni?

Figyelt kérdés
Iwiw-en csak magyarországi keresést lehet elkövetni?
2008. szept. 6. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Iwiwen kívül ott van még pl. a myvip vagy a hi5.com, de sztem ezen a kettőn kívül is akad viszont, viszont az iwiw a legnépszerűbb, nagy eséllyel tehát a legtöbb ismerősödet ott találod meg.

Azt nem tudom, hogy iwiwen csak magyarországi keresés lehetséges-e.

2008. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iwiw-en menj a keresés/összetett keresés menüpontra, ott az országhoz beírhatod amit keresel.
2008. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.......!
2008. szept. 6. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Az iwiw magyar találmány, így rómait akkor találhatsz, ha pl. én átírom magam olaszországi lakosnak, ennyi. Van amerikai oldal is ami ilyen, www.myspace.com, ehhez a Világ sok országában csatlakoznak.
2008. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy a hi5:)
2008. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez kimaradt: www.hi5.com
2008. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!