Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15-20 éves lányok! Ti mit...

15-20 éves lányok! Ti mit gondoltok azokról a srácokról akik valamilyen szinten szimpatizálnak a Náci ideológiával és (ettől elvonatkoztatva) jobb/szélsőjobboldali nézeteket vallanak?

Figyelt kérdés

Most leszögezem: Nem vagyok Náci, nem vagyok 200 kilós, kigyúrt, kopasz, cigánygyűlölő szkinhed, nem akarok egy zsidót/cigányt sem megölni. És nem is üvöltetem 0-24 a Hitler beszédeket, sőt! Még a lábtörlőm se egy nagy, piros téglalap, középen egy fehér kör, benne egy fekete horogkereszttel. Csak szimpatizálok Hitler 1-2 nézetével és a Jobbik ifjúsági táborát gyarapítom. Nem gondolom magam kifejezetten rasszistának sem, egyszerűen csak nem kedvelem a bűnöző/ingyenélő ...tudjuk kiket. A tömeges fajirtást persze valahol elítélem, de azért mind tudjuk, a média eléggé elferdíti a valóságot.


Ha ettől függetlenül egy "aranyos", kedves de kifejezetten őszinte sráccal találkoznátok aki a fenti nézeteket vallja, érdekelne titeket? Vagy élből elhajtanátok? 16f



2015. aug. 31. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
én úgy vagyok vele, hogy mindenki abban hisz amiben akar, és engem nem zavar, míg nem akar erőszakosan rábeszélni engem is.
2015. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

Én hasonló nézeteket vallok mint te.

Amit Hitler csinált alapvetően nem volt rossz szerintem, csak ésszerűbben kellett volna. Pl nem vallási alapon kellett volna szelektálni, hanem mint az ókori görögöknél, hogy ha valaki nem életképes az kirakják a Taigetoszra. Akkor a súlyos fogyatékkal élők meg a szüleik sem szenvednének.

2015. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekem általánosban, fölső tagozatban volt egy olyan osztálytársam, aki "hű mekkora zsidó, meg cigánygyűlölő volt, és mennyire imádta Hitlert", ezt folyton hangoztatta a suliban is, aztán nyolcadikban, törin amikor erről tanultunk, a tanár megkérte, hogy mesélje el az egészet, mert ő nagyon tudja. Akkor derült ki, hogy valójában fogalma sincs az egészről.


Amit te leírtál az nem vészes szerintem, hogyha ettől függetlenül egy aranyos, jószándékú (hát most ez elég furán jött ki, de mindegy :D fiú lenne, aki tényleg tetszik, akkor nem zavarna. Csak ne politizáljon állandóan.


16/L

2015. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudjuk kiket! Félsz kimondani? Pontosan ez az egyik jellemzője ennek a társaságnak.

Amivel te szimpatizálsz, az mindössze annyi, hogy vannak dolgok (jó sok), amit nem ismersz, ezért félsz tőle (eltérő mértékben). És szeretned, ha ez nem így lenne. Ezért aki azt mondja, megoldja helyetted a problémát, azzal szimpatizálsz. Természetes jelenség. Csakhogy nem oldja meg. A baj az, hogy te ezt nem tudod (ha akarnád se) leellenőrizni. Csak ringatod magad a hiú álomban, hogy majd ők. De nem. 10-15 év múlva ezekből lesznek a csalódott, világfájdalmas emberek, többnyire fedél nélkül. Vagy ők lesznek a megdicsőült önfeláldozók egy általuk meg sem értett ügy érdekében - viszont megbízóik óriási hasznára.

Én sem gondolom, hogy egy szélsőséges főgazember lennél, ahhoz túl fiatal vagy. De elindultál a pokol felé. Vagy sülni fogsz, vagy igazgatod a katlanban égőket. Még nem látszik, hová alakul.

2015. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gamer Xtreme válasza:
9%
te miről beszélsz? utolsó? liberalista untermensch...
2015. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
24%

én 14 vagyok lassan 15 és ugyanezeket a nézeteket vallom :))))

Szval semmit,jól teszi :D

Hitler jó dolgot/dolgokat csinált :D

2016. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
tanultok ti történelmet,idióták? Hitler jó dolgokat csinált? 12 millió embert legyilkolni jó dolog? gyerekeket, nőket, családokat tömegegesen egy lyukba lőni elfogadható dolog? elkeserítő az ostobaság amit képvisel néhány ember. egyébként hitler számára a magyar másodrendű fajnak számított. ha akarata, melyet a mein kampfban ír le, a német világbirodalom létrejön, nem hinném, hogy a magyarokkal másképp bántt volna:)
2016. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az utolsóak üzenem: A történelmet a győztesek írják. Nincs 1 millió áldozata se a holokausztnak, nemhogy 6 millió. Kamu az egész, ébredjetek fel!
2016. ápr. 10. 23:16
 9/17 anonim válasza:
20%
20 éves vagyok és a nézeteink hasonlók :D csak szerintem Hitler fogyatékos volt picit, mert (gondolj csak végig ezt amit írok) nem annyira a zsidók voltak a kiirtandó népek, hanem inkább a cigók :DDD
2016. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mindkettejükre ráfért :D
2016. okt. 4. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!