Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az általános iskolákban miért...

Az általános iskolákban miért mondják mindenkire, hogy b*zi? Miért b*ziznak ilyen sokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert azt hiszik, hogy az menő...
2010. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát mert rövidebb azt mondani, mint hogy homoszexuális, transzvesztita, metroszexuális...
2010. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
+ mert tévéből - vagy akár szülőktől - is ezt hallják leggyakrabban fiúkra/férfiakra alkalmazott szitokszóként.
2010. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pl azért, mert nagyon sok fiú néz ki b*zinak (annak ellenére, h nem azok).
2010. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
82%
Mert a sok fiatal azt látja a sz@r médiában , hogy miylen jó b*zinak lenni. Meg b*zi példaképeket állítanak a fiataloknak. Ők meg elkezdik festeni a körmük , ilyesmik , haj...:( Ezekután már haddmondjam az ilyenekre hogy B_U_Z_I :)
2010. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

""Nálunk pl azért, mert nagyon sok fiú néz ki b*zinak (annak ellenére, h nem azok)."""


És ők milyenek? hogy néznek ki? Komolyan ötletem nincs ... Bár amíg a metrosexuálistz és a homosexuálist se tudják megkülönböztetni, addig ez nem is olyan nagy csoda csak számomra mindenképpen idegesítő.

2010. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előzőnek: szerintem is a metroszexuálisokra érti, mert ez egy "új" fogalom, nem mindenki ismeri, és aki fiú és törődik magával arra csak azt a szót ismerik h b*zi :P
2010. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Én már láttam metroszexuálist.

Mondjuk villamosszexuálist még nem láttam...

2010. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A metroszexualitást azok találták fel, akik féltek igazi férfiakká lenni és inkább a felvett nőies vonások nyomán el szerettek volna határolódni a homoszexuálisoktól. Csak épp ez az átlagos, egészséges szexualitással megáldott emberek szemében nem sikerült igazán és ha valaki nőiesen viselkedik annak ellenére, hogy hímnemű, akkor azt hajlamosak az emberek leb*zizni.

Nagyon divatos mostanában a fiatalok körében ez a stílus (és minden tele van emósokkal is) és akiben még a férfihormonok dominálnak, hajlamosak leb*zizni mindenkit, aki nem férfias.

Amúgy én sem tudom őket más szóval illetni, hisz a külsőségek gyakran párosulnak valódi homoszexuális élményekkel köreikben (azt hiszik, hogy fiúnak fiúval csókolózni az fiatalkori poén, pedig a karhatalom nevelése érződik viselkedésükön, de ez egy másik téma)


A másik verzió pedig: a műveletlenség és kulturálatlanság párosul egy divatos szóhasználattal, ami most épp a b*zi. Magyarul sok a bunkó felétek.

2010. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert primitívek.
2010. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!