Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk ha hordanak...

Férfiak/fiúk ha hordanak gyűrűt ők melyik ujjukon szokták hordani?

Figyelt kérdés
Exem a kisujján hordta és ha jól tudom a mutató ujjra meg a középsőre is szokták de nem tudom és úgy kíváncsi vagyok erre.
2015. szept. 26. 10:02
 1/6 Titusztitusz ***** válasza:
32%
Normális esetben szerintem a férfiak nem szoktak gyűrűt viselni...(Max. a karikagyűrűt egyedi kivételként...)Egyik ujjukon se...
2015. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga. Mindenki ott hordja, ahol jólesik neki. Egyedül a karikagyűrű hordásának van általánosan elfogadott jelentése.
2015. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. Miért ne hordhatnának a férfiak gyűrüt? Mondjuk egy szép pecsétgyűrűt inkább egy férfi kezén lehet elképzelni, mint egy nőén.
2015. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Mint ahogy írtad kedves hozzászóló, "minden izlés dolga"...Végülis lehet így nézni valóban a dolgot, de azért ha az én feleségem bármikor is gyűrűt látna valamelyik ujjamon, hát...Egész biztosan meglehetősen furcsán nézne rám, és még meg is vádolna némi "nemi identitászavarral" hogy finoman fogalmazzak...Én még a karikagyűrűt sem hordom, és a feleségem még ezt se nehezményezi,éshát igaza is van...
2015. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

4.:

Persze, egy csillogó, köves gyűrű fura lenne, de egy pecsétgyűrű, ami apáról fiúra szál, vagy az egyetem gyűrüje, netán egy csapaté, egy alakulaté pld. egyáltalán nem kelti "nemi identitási zavar" látszatát.

2015. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Általában a gyűrűs ujjon szokták hordani. :D
2015. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!