Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A ti osztályotokban is van...

A ti osztályotokban is van ilyen besorolás?

Figyelt kérdés
Olyan hogy vannak a menők, a lúzerek stb. Engem ez kifejezetten idegesít csak kíváncsi vagyok hogy máshol is ez van.

2015. okt. 14. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Te az intelligens fajta vagy, amiből több kellene.
2015. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Öhhmmm.. ok.
2015. okt. 14. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is volt, de egy idő után megszűnt
2015. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, hozzánk két éve érkezett egy lány, előtte tök jó osztály voltunk, és ahogy megjött szétomlott az osztály.
2015. okt. 14. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Leginkább általánosba volt, ez meg gimi 9-10 ik osztályában, de ott is csak addig ameddig le nem morzsolódtak a tróger beképzeltek akiknek máson sem járt az agyuk csak hogy lógjanak, bulizzanak és kb mai napig nem sokra vitték az életben.

Nálunk a gimibe ami nem éppen egy színvonalas gimi volt de nem is a legalja a környéken elég családias volt, az osztályban igaz voltak klikkek, de a nagyon félénkeket, meg a csendeseket, szerencsétlenebbeket sem hagyták magukra, és nem is bántottak senkit. Általában mindenki mellett kiálltak nálunk az osztályban, és az iskolán belül más osztályokban sem voltak a diákok annyira rosszak. Persze kisebb balhék voltak, mint mindenhol, de igazság szerint komoly bajok nem voltak a 4 év alatt amikor odajártam és előtte se nagyon. Általában a nagyon nagy képűek mindig lemorzsolódtak az iskolából.

2015. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a mi osztalyunkban 3 nagy klikk volt, azokon belul a kissebb klikkek. ez ugy nezett ki, hogy voltak a nagyszaju gyurma fiuk / plaza cicak, aztan volt a kozepreteg, akik nem a luzerek voltak, hanem a normalis emberek, es a harmadik csoport ugymond a luzerek, akiket sokan piszkaltak. en az osszes csoportbol joban voltam emberekkel, es magam a kozepsobe tartoztam.
2015. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is van, inkább volt, mert ez most 12-ben már nem annyira látszik, mint pl 9-ben.
2015. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ViperousElk válasza:
45%
Van hát. Miért zavar?
2015. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert nem egybetartóak az osztályok emiatt.
2015. okt. 17. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Pff. Nálunk ilyen még nem volt, de én már régebben végeztem. Szerintem ez valami hülye Amerika-majmolás, illetve amerikaifilm-majmolás inkább. Agymosott osztálytársaid vannak.
2015. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!