Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon mindenképpen...

Facebookon mindenképpen megjelenik pipa ha elolvasta és látta? Vagy kiszedték volna a "látta" funkciót?

Figyelt kérdés

És volt olyan, hogy valahol volt pipa eredetileg, és alul kiírta, hogy látta és időpont, de már nincs ott, és nem tudom, hogy valaki egy adott üzenetet elolvasott-e már, mert lehet, hogy ki volt pipálva, de pont nem láttam; meddig marad ott egy pipa?

Előre is köszönöm.



2015. okt. 30. 00:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tapasztalt hasonlót, mint hogy eltűntek a "látta" feliratok, és nyíl jelent meg ott újra? Mert vannak valami ilyenek, hogy megjelölés olvasottként, meg megjelölés olvasatlanként; de nem hiszem, hogy akikkel irkáltam, használták volna. A letiltást se nagyon gondolnám.
2015. okt. 30. 16:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos? Valaki?
2015. okt. 30. 20:51
 3/8 anonim válasza:

meg lehet jelölni olvasatlanként és akkor eltűnik


[link] kiválasztod a személyt akinél el akarod tüntetni és jobb oldalt felül(ahol van az új üzenet panel) a is fogaskerékre rányomva rá kattintasz arra, hogy megjelölés olvasatlanként

2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem hinném, hogy mindenki, akivel a napokban leveleztem, ezt tette. Habár, ha belegondolok, lehet, hogy egyikük még tényleg nem olvasta, a másikuknál meg kint volt, hogy látta, de az egy ilyen beszélgetés lezárása volt, szóval arra már nem kellett reagálni; és lehet, hogy most azért vette ki, hogy látta, mert nem válaszolt rá? De hát arra már nem is kellett semmit se írni, úgyhogy nem is lett volna min megsértődnöm. Ja meg most jut eszembe, lentebb is volt mégegy üzenet, tudom, hogy látta a másik, ilyen elköszönős, arra se kellett már reagálni, de szerintem volt ott is pipa. Ja meg van mégegy, ahonnan kikerült a pipa, most jövök rá. Tudom, hogy látta, mert elküldésem után ott megjelent a pipa, meg hogy látta. Most nem néztem meg, de szerintem ott sincs.
2015. okt. 30. 22:53
 5/8 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszod, nyomtam rá zöldet; de azért még kíváncsi lennék, máshol is volt-e ilyen, ha meg csak úgy kivették, és nem valami frissítéstől váltott át, az meg úgy vicces:D
2015. okt. 30. 22:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Még egy dolog jutott eszembe, egyvalaki nem ismert, akinek írtam, de kedvesen írtam neki, meg ő is kedves, szóval nem hiszem, hogy jelentett volna.
2015. okt. 31. 11:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Én asszem,hogy véletlen rákattinthattam.
2015. nov. 1. 14:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyiknél megjelent,hogy látta; de tegnap még nem volt ott, pedig szerdát ír ki, hogy látta, mindegy, de fura ez azér:D
2015. nov. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!