Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiú gyerek elveszti a...

Ha egy fiú gyerek elveszti a legjobb haverját örökre, vagy legalábbis hosszú időre, és emiatt nagyon szomorú az milyen dolog? Nem b*ziság?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy elveszti? Meghal? Vagy elköltözik?

Legjobb haverom kiment külföldre bnőjével és majd megpusztultam úgy hiányzott (persze nem vagyok b***)

Ez természetes szerintem hogy aki bírsz és nincs ott veled hosszú ideig az hiányzik

2010. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lány vagyok, és a legjobb barátnőmet veszítettem el, elég szörnyű még most is, pedig lassan már egy éve történt. De ettől nem hiszem, hogy leszbikus lennék... Az embernek nem csak az ellenkező nemű barátja hiányozhat.
2010. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emberi dolog.
2010. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!