Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki lemarad egy BÚCSÚkon...

Mandy1408 kérdése:

Ha valaki lemarad egy BÚCSÚkoncertről, mert elfogyott a jegy, milyen praktikákat vethet be, hogy mégis ott lehessen? Konkrétan a Leander búcsúkoncertről lenne szó.

Figyelt kérdés

A november 1-jei búcsúkoncertjük Debrecenben minden jel szerint teltházas lehetett és december 13-ra kihirdettek egy ráadáskoncertet még október végén.

Most Szegeden és Budapesten is elfogytak a jegyek.

Próbáltam az eseményt látrehozó profilnak írni, hogy ha már Debrecenben tudtak újrázni (ahova nincs semmiféle kötöttségük), akkor máshol is búcsúzzanak el attól, aki igényt tart rá, nagyon sokan technikai malőr miatt nem tudtak jegyet venni és különben is másfél hónappal hamarabb elfogytak a jegyek...

Csoportban is megosztottam a levelet, hátha a nép nyomására csak találnak valami megoldást.

Állítólag mindig van pár darab jegy elfekvőben, amit előhúzhatnak a tarsolyból...

Sokan már a rendes ár többszörösét is kifizetnék, nem értem, miért nem gondolkodnak legalább a saját érdekük szerint.

Pl. a Vadfruttik a dupla lemezbemutatójukat (nem búcsú, csak egy bemutató) dupláról triplára változtatták, mert elfogytak a jegyek.

Milyen praktikákat lehetne bevetni?

Minden facebook oldalukra ki kéne tenni levelet, hátha az egyiken többen olvassák?

Személyesen privát levelet kéne írni a tagoknak?

Ha a koncerthelyszín telített, akkor ilyenkor máshol is fel lehet lépniük, szerződésben nem tilthatják meg nekik ugye?



#leander #Vad Fruttik #Leander Rising #Búcsú koncert #elfogyott jegyek
2015. nov. 30. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem kötelességük, hogy annyi koncertet adjanak, amennyire mindenki el tud menni, másrészt meg szerintem nem ártana a saját érdekeden kívül azt is figyelembe venni, hogy mondjuk ők mit akarnak. Ha ennyi koncertet akarnak adni, akkor ennyit, biztosan megvan az oka.
2015. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!